همه چیز راجع به ورزش تی ار ایکس

شنبه 21 اسفند 1400 ورزشی
تی ار ایکس

تی ار ایکس

برای شروع ورزش ، اولین اقدامی که لازم است ، آن است که به طور کامل راجع به انواع ورزش ها تحقیق کنیم و سپس ورزش مناسب اندام خود را پیدا کرده و نسبت به علاقه ای که آن ورزش داریم ، شروع کنیم

 

 

 تی ار ایکس

تی ار ایکس

تی آر ایکس (TRX) یک ورزش جدید است که بسیار رو به پیشرفت میباشد و تا امروز طرفداران زیادی پیدا کرده.این ورزش در اصل با استفاده از کش انجام میشود.

  1. با ما همراه باشید تا از خصوصیات و مزایای این ورزش تاثیر گذار آگاه شوید.
  2. تی آر ایکس ورزشی است که با استفاده از وزن بدنتان و ایجاد تعادل میتوانید به تناسب اندام میرسید.
  3. این ورزش نه تنها باعث چربی سوزی و لاغری میباشد بلکه برای آماده سازی نیروهای آتش نشانی و انتظامی هم از آن استفاده میشود.
  4. بسیاری از افراد بر این باور هستند که تی آر ایکس در اصل ترکیب تجربیات نظامی، تحقیقات آکادمیک و تجربه هزاران مربی، وکارشناس ورزشی است.

این ورزش شامل تمرینات کششی و استقامتی است که توسط لوازمی که به کش یا سیم تی آر ایکس معروف هستند، اجرا می‌شوند.

تی ار ایکس

تی ار ایکس

تمرکز اصلی این ورزش در بالا بردن تعادل، استقامت بدن، انعطاف پذیری، چربی سوزی، و ثبات بدن است. انجام دادن این ورزش کالری بسیار بیشتری نسبت به سایر ورزش‌ها می‌سوزاند.

 

پیدایش

ورزش trx توسط یک افسر سابق ارتش آمریکا به نام رندی هتریک ابداع شد. نام آن مخفف عبارت Total Resistance exercise و به معنی تمرینات کلی استقامت است. این ورزش در حقیقت زیر شاخه‌‌ای از ورزش بدن سازی است و بر روی عضلات بدن تمرکز دارد.ورزش تی آر ایکس، ورزشی کاملا اقتصادی است. شما نیازی به تهیه ماشین‌های گران بدنسازی نخواهید داشت. قیمت سازه این ورزش گران نیست و اگر امکان نصب آن را در خانه ندارید، می‌توانید تنها با تهیه کش آن و نصب آن به سقف یا در اتاق شروع به انجام این ورزش بکنید.برای انجام این ورزش شما حتی نیازی به تهیه دستکش یا کفش مناسب با این ورزش ندارید. شما می‌توانید هر نوع کفش و لباس ورزشی برای انجام تمرینات trx بپوشید.

روایتی از اتفاقات دیدار صنعت نفت و پیکان/ کمک داور مصدوم: حتی دندان‌هایم هم درد می‌کرد!

 

تی ار ایکس

تی ار ایکس

همه چیز درباره ورزش کراسفیت

همه چیز درباره ورزش کراسفیت

تقویت ناحیه باسن و ران

تمریناتی برای تقویت ناحیه باسن و ران

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا