بیو گرافی آنتونلا روکوزیو همسر لیونل مسی

چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ بیوگرافی
همسر لیونل مسی

بیو گرافی

 

نام: آنتونلا روکوزو
متولد: ۲۶ فوریه ۱۹۸۸ (سن ۳۱ سال) ، روزاریو ، آرژانتین
قد: ۱٫۵۷ متر
ملیت: آرژانتینی
همسر: لیونل مسی (م. ۲۰۱۷)
کودکان: Thiago Messi Roccuzzo ، Mateo Messi Roccuzzo ، Ciro Messi Roccuzzo
والدین: خوزه روكوزو ، پاتریشیا روكوزو
تحصیل: مطالعه تغذیه

بیوگرافی آنتونلا روکوزو + عکس های آنتونلا روکوزو
 آنتونلا روکوزو متولد ۲۶ فبروری ۱۹۸۸ شهر روزاریو می باشد. او اکنون ۲۹ سال سن دارد. او  در بخش مطالعه و تغذیه تحصیل کرده است. اهل روزاریو آرژانتین است.
نام پدر وی خوزه روبن و مادرش پاتریکیا بلانکو است او همچنین دو خواهر با نام های پائولا و کارلا دارد.

آنتونلا روکوزیو مدتهاست که به عنوان دوست دختر لیونل مسی ، ستاره فوتبال آرژانتین شناخته می شود. برای کسانی از شما که نمی دانید ، این زوج ازدواج کرده اند. این مدل زیبا در روزاریو ، آرژانتین متولد شد و این دو در یک کشور خانگی مشترک هستند.

انتونلا روکوزو با لیونل مسی ستاره فوتبال

عشق دوران کودکیش ازدواج کرد.

 

Image result for Antonella Roccuzzo

 

بیشتر بخوانید:جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو

 

بیو گرافی مسی:

 

لیونل آندرس “لئو” مسی کوچیتینی ( Lionel Andrés “Leo” Messi Cuccittini) 24 جون ۱۹۸۷ در روزاریو، سانتا فه آرژانتین متولد شد. اصالت والدین مسی ایتالیایی بوده و جدش در سال ۱۸۸۳ به آرژانتین مهاجرت کرده است. پدرش خورخه هوراکیو مسی، کارگر کارخانه بود و مادرش سلیا ماریا کوچیتینی٬ یک نظافتچی نیمه وقت بود

لیونل مسی از پنج سالگی و با بازی در تیم گراند پا به دنیای فوتبال گذاشت؛ پدرش زمانی مربی این تیم بود. او در سال ۱۹۹۵ به تیم نیوولز اولد بویز در شهر روزاریو رفت. پزشکان در ۱۱ سالگی تشخیص دادند که با کمبود هورمون رشد مواجه است.

 

نحوه آشنایی با آنتونلا روکوزیو و لیونل مسی

 

مسی و آنتونیا زمانی با هم آشنا شدند که ستاره آرژانتینی ۹ ساله بود و آنتونیا ۸ ساله. در آن زمان توجه مسی به این دختر کوچولو جلب شده بود ولی با انتقال او به بارسلونا، ارتباط آنها با هم قطع شد. سال ها بعد، یکی از دوستان صمیمی آنتونیا از دنیا رفت و در این میان لیونل که برای تعطیلات و سرزدن به زادگاهش به آرژانتین سفر کرده بود، برای همدردی و دلداری دادن به او دست به کار شد تا کمی از غم و اندوه دوست دوران کودکی اش بکاهد.

از آن زمان بود که ارتباط مسی و آنتونیا به رغم فاصله زیاد موجود (آنتونیا درآرژانتین مشغول به تحصیل بود و لئو در بارسا بازی می کرد)، افزایش یافت و آنها تبدیل به یک زوج جدایی ناپذیر شدند. بعد از سال ها آنتونیا برای زندگی به بارسلونا رفت و حالا آنها دو فرزند به نام های تیاگو و متئو دارند.

بیوگرافی پدر ستون فقرات پرفسور کیوان مزدا

آماندا لورا باینس

زندگینامه کامل آماندا لورا باینس بازیگر آمریکایی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا