همسر رهبر کره شمالی

سه‌شنبه 6 اردیبهشت 1401 گوناگون
همسر رهبر کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی

شنیده ها حاکی از آن است که زن رهبر کره شمالی خواننده بوده که در یکی از اجراها توجه کیم را به خود جلب کرده در ادامه اسراری از همسر و خاندان مرموز رهبر کره شمالی را بخوانید.

اطلاعات کمی از همسر کیم در دست است اما شنیده ها حاکی از آن است که او خواننده ای بوده که در یکی از اجراهایش توجه کیم را به خود جلب کرده است ،به دلیل محرمانه بودن زندگی رهبر کره شمالی کیم جونگ اون بانوی اول این کشور نیز یکی دیگر از شخصیت های مرموز و محرمانه این کشور است که کسی اطلاعات چندانی از او ندارد. ری سل جو همسر کیم جونگ اون همانند همسران رهبران سیاسی دربولتن های خبری ظاهر نمی شود و حتی کسی اطلاعاتی درباره سن و سال او نیز ندارد اما اطلاعات کمی درباره زندگی این زن مرموز به دست آمده است

همسر رهبر
 همسر رهبر کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی

او در شهر چونگ چینگ در خانواده یک دکتر و یک مهندس به دنیا آمده است. سال تولد او بین 1985 تا 1989 تخمین زده شده است و این یعنی بین 28 الی 33 سال سن دارد.

 همسر رهبر کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی

او قبل از ازدواج با کیم جونگ اون در بزرگ ترین دانشگاه کره شمالی درس خوانده است و در سال 2005 به عنوان عضو گروه حمایت از هیئت کره شمالی در مسابقات قهرمانی ورزشکاران آسیایی به کره جنوبی رفته است.

او در گذشته خواننده بوده است

 همسر رهبر کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی

ری سل جو در گذشته خواننده بوده است و قبل از این که همسرش او را در نمایش گروه ارکست Unhasu Orchestra ملاقات کند در چین رشته آواز می خواند.

ری سل جو مادر 3 فرزند است

همسر رهبر کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی

او در سال 2010 و 2013 صاحب دو دختر و در سال 2017 صاحب فرزند پسر شده است. طبق اطلاعاتی که به دست آمده است فرزند سوم ناخواسته بوده و به دلیل نیاز کشور به یک وارث به دنیا آمده است.

همسر رهبر کره یشمالی ک قانون شکن است

همسر رهبر کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی

ری سل جو تنها زن در کره شمالی است که سبک لباس پوشیدن و مدل موهای خود را تغییر داده است. تمام همسران رهبران گذشته موهای بلند داشتند اما مدل موهای او کوتاه است. او علاقه زیادی به برندهای غربی مثل شنل و دیور دارد و علیرغم زنان سیاسی دیگر این کشور به خودش اجازه استفاده از گل سینه های قیمتی می دهد.

آسیب‌های سر را بشناسیم و جدی بگيريم

او همسرش را به آزادی بیشتر زنان ترغیب می کند

همسر رهبر کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی

ری سل جو توانسته است طبیعت خشک همسرش را سبک تر کند. به همین دلیل کیم جونگ اون به زنان کره شمالی اجازه پوشیدن شلوار، جین و ساق مشکی و کفش های پاشنه و از همه مهمتر اجازه دوچرخه سواری داده است.

ظاهر شدن همسر «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی در رسانه های خبری کم سابقه است، همان طور که اطلاعات درباره او اندک و محدود است. همین امر سیلی از پرسش ها را در ذهن ایجاد می کند که «ری سول جو» کیست؟

ری سول جو در برخی تصاویر مربوط به سفر رهبر کره شمالی به چین، در کنار او مشاهده شده است. کیم در سفری از پیش اعلام نشده از روز یکشنبه تا روز چهارشنبه در پکن بود.

روزنامه انگلیسی «دیلی میل» نوشت که اسم همسر رهبر کره شمالی «نامشخص» است؛ چرا که «ری» در واقع لقبی است که وی را با آن برای محرمانه کردن جزئیات زندگیِ گذشته اش، مورد خطاب قرار می دهند.

ری برای نخستین بار در سال 2012 در کنار کیم مشاهده شد و بعد از آن، کره شمالی رسما اعلام کرد که وی همسر رهبر کره شمالی است. پیونگ یانگ تاکنون از افشای اطلاعات درباره زندگی، سن یا دیگر اطلاعات مربوط به همسر رهبر این کشور خودداری کرده است.

منابعی ویژه به رسانه های خبری کره جنوبی اعلام کردند که «ری» پیشتر یک خواننده بود و تاریخ تولد وی بین سال های 1985 و 1989 تخمین زده می شود که در شمال استان «هام کیونگ» متولد شد. پدر وی استاد دانشگاه و مادرش پزشک است.

طبق اعلام این منابع، ری در مراسمی با حضور کیم و پدرش در سال 2010، به همراه تیم اورکستر «اونهاو» خوانندگی کرد. در این مراسم، رهبر وقت کره شمالی او را برای پسرش خواستگاری کرد.

برخی منابع دیگر در سئول می گویند که اسم واقعی همسر کیم «هیونگ سونگ» است که بعد از ازدواج، تغییر نام داده است.

تاکنون، منابع خبری اطلاعاتی درباره تعداد دقیق فرزندان کیم و ری منتشر نکرده اند. طبق گفته «دنیس رودمن» ستاره اسبق بستکبال آمریکا که دوست صمیمی کیم جونگ اون محسوب می شود، نام دومین فرزند رهبر کره شمالی «جو ایه» است.

منبع:نمناک

انفجار دفتر ارتباط بین دو کره

انفجار دفتر ارتباط بین دو کره

برنامه های تلوزیونی اردیبهشت ماه

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا