» سینما » مینا ساداتی به «عنکبوت» پیوست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۷

همبازی مینا ساداتی و محسن تنابنده در عنکبوت 

مینا ساداتی به «عنکبوت» پیوست

مینا ساداتی به «عنکبوت» پیوست

همبازی مینا ساداتی و محسن تنابنده در عنکبوت 

مینا ساداتی بازیگری که تجربه همکاری با ابراهیم ایرج زاد را در فیلم تابستان داغ داشت باز هم در تجربه ای دیگر بازیگر فیلم جدید این کارگردان جوان شد.فیلم سینمایی عنکبوت

فیلم سینمایی عنکبوت

فیلم سینمایی عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد درحال سپری کردن روزهای پایانی پیش تولید است و به تازگی مینا ساداتی به جمع بازیگران این فیلم سینمایی پیوسته است.

به گزارش تیپ نیوز:جواد نوروزبیگی تهیه کننده این اثر، درباره آخرین وضعیت فیلم سینمایی «عنکبوت» در گفت‌وگو با ایسنا گفت: اکنون روزهای پایانی پیش تولید را پشت سر می‌گذاریم و از اواسط شهریور فیلمبرداری فیلم در تهران آغاز خواهد شد.

این تهیه کننده اضافه کرد: نزدیک یک ماه است که با مینا ساداتی برای حضور در فیلم قرارداد بستیم، تست گریم انجام شده و در مرحله دورخوانی فیلمنامه هستیم.

او ادامه داد: این بازیگر قرار است ایفاگر نقشی متفاوت در فیلم باشد.

نوروزبیگی با اشاره به اینکه “پیش از این حضور محسن تنابنده، ساره بیات، شیرین یزدانبخش و فرید سجادی حسینی در فیلم قطعی شده بود” بیان کرد: این فیلم یک اثر پربازیگر است و دیگر بازیگران این فیلم تا چند روز آینده معرفی خواهند شد.

به گزارش ایسنا «عنکبوت» دومین تجربه همکاری ابراهیم ایرج زاد و مینا ساداتی بعد از «تابستان داغ» محسوب می‌شود و با آغاز فیلم‌برداری در اواخر تابستان، نخستین نمایش «عنکبوت» در سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

عنکبوت برای نمایش در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در حال ساخت است و بازیگران سرشناسی در آن جلوی دوربین خواهند رفت.

همبازی مینا ساداتی و محسن تنابنده در عنکبوت

محسن تنابنده

محسن تنابنده با نقشی متفاوت در فیلم عنکبوت

عنکبوت روایتگر داستان مردی است که تصمیم دارد ریشه فساد را در جامعه با کاری که تنها از نظر خودش صحیح است خشک کند.

فرید سجادی حسینی

بازی فرید سجادی حسینی در فیلم عنکبوت

بازیگرانی چون محسن تنابنده ، ساره بیات، شیرین یزدانبخش و فرید سجادی حسینی به این پروژه سینمایی ابراهیم ایرج زاد پیوسته اند و به زودی با اضافه شدن چند بازیگر جدید جلوی دوربین خواهند رفت.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : سینما
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.