نامه زیبا جواد خیابانی به وزیر بهداشت

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ چهره ها
جواد خیابانی
باشیوع ویروس کرونا به روزهای پرخطرناک نزدیک می‌شویم. به طوری که روز به روز بر تعداد افراد مبتلا به این بیماری افزوده شده و حالا تبدیل به بحرانی جهانی شده است.

برای همین افراد سرشناس در حوزه ورزشی، هنری، سیاسی و… از آمادگی خود برای مبارزه با ویروس کرونا خبر داده‌اند. جواد خیابانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده است

جواد خیابانی با ارسال نامه‌ای به وزیر بهداشت و درمان از آمادگی‌ خود برای کمک به درمان ویروس کرونا خبر داد.

 

متن نامه جواد خیابانی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر نمکی
وزیر محترم بداشت، درمان و آموزش پزشکی
سلام…
امیدوارم شما و فرشته های نجات این ملت موفق و سربلند باشید و این دشمن پاکی و سلامتی ملت بزرگ ایران را شکست بدهید و مرا هم در زمره سربازان این دفاع از حریم سلامت و سلامتی در سرزمین پاک ایران بشمارید . به صراحت اعلام می‌کنم که هر نوع مسافرت نوروزی را تعطیل کرده‌ام و آماده‌ام تا به عنوان یک خادم در کنار پزشکان و پرستاران بی ادعا و جان‌فدا باشم. من هیچ تخصص و هیچ علمی و هیچ دانشی درباره مبارزه با این ویروس ندارم اما وقتی می‌توانم روزانه ده‌ها و صدها کیسه زباله‌های بهداشتی بیمارستان‌ها را معدوم کنم چرا به کمک شما نیایم؟ این کار را که بلدم. بله بلدم. می‌توانم بعنوان نظافت یا نگهبان یا هر کاری دیگر که پزشکان و پرستاران و بهیاران محترم بگویند در خدمت مردم کشورم باشم. بله. من حاضرم تا به عنوان یک سرباز ساده، به عنوان یک ایرانی و به عنوان یک نفر از همین مردم هر کمکی که از من برآید برای مبارزه با کرونا به ایرانم و هموطنانم یاری برسانم. هر وقت و هر جا بگویید و بفرمایید در خدمتم. هیچ ترسی هم از ابتلا به این ویروس ندارم و می‌دانم که همه با هم این دشمن را شکست می‌دهیم.
یک نفر از همین مردم رنجدیده: جواد خیابانی
۱۳/۱۲/۱۳۹۸

علی دایی

بیوگرافی آقای گل جهان علی دایی

واکنش بازیگران به ویروس کرونا

واکنش هنرمندان به شیوع ویروس کرونا در اینستاگرام

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا