میشل ویلیامز فضانورد می‌شود/ روایت یک فاجعه فضایی

پنج‌شنبه 12 مهر 1397 سینما

در فیلمی به کارگردانی زندولیت؛

میشل ویلیامز فضانورد می‌شود/ روایت یک فاجعه فضایی

میشل ویلیامز و کریستا مک‌اولیف,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
میشل ویلیامز در فیلم «چلنجر» به کارگردانی مارتین زندولیت نقش کریستا مک‌اولیف فضانوردی را بازی خواهد کرد که در یک فاجعه فضایی از دنیا رفت.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، میشل ویلیامز در فیلم «چلنجر» نقش کریستا مک‌اولیف فضانورد درگذشته در یک حادثه فضایی را بازی خواهد کرد.  

 

در ۲۸ ژانویه ۱۹۸۶ شاتل فضایی چلنجر زمانی که از دماغه کاناورال بلند شد، پس از ۷۲ ثانیه منفجر شد و تمام هفت سرنشین آن کشته شدند. یکی از این افراد کریستا مک‌اولیف معلم دبیرستان اهل نیوهمپشایر بود که به پروژه فضایی ناسا پیوسته بود. مک‌اولیف بعد از این تراژدی با مدال افتخار فضایی کنگره پس از مرگ مورد تقدیر قرار گرفت.

 

«چلنجر» را مارتین زندولیت فیلمساز دانمارکی کارگردانی می‌کند.

 

زندولیت بیش‌تر برای فیلم «سرزمین مین» شناخته می‌شود فیلمی که در سال ۲۰۱۵ نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی زبان شد و البته جایزه را به «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی واگذار کرد.

 

جان و آرت لینسون به همراه بن رنزو از آرجنت پیکچرز نیز تهیه فیلم «چلنجر» را برعهده دارند و مراحل ساخت این فیلم در بهار سال آینده آغاز می‌شود.

 

میشل ویلیامز آخر این هفته با فیلم «ونوم» محصول کمپانی سونی به سینماها می‌آید. او همچنین قرار است در بازسازی فیلم دانمارکی «بعد از عروسی» در کنار جولیان مور بازی کند.

 

 

مرجع : سرپوش

بازدیدکنندگان : ۷ نفر

تعطیلی شبکه تلویزیونی افق صحت دارد؟

ادامه فیلمبرداری «مصائب شیرین۲» در اوایل آبان ماه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi