1 راه موفقیت استفاده از جملات انگیزشی

شنبه 18 بهمن 1399 موفقیت
2021 02 06 171642 min

موفقیت و انگیزه از راه های متفاوتی به وجود میاد،که با استفاده از جملات اموزشی،انگیزه و امید و موفقیت را در زندگی مان افزایش دهیم.

بعضی وقتا یک جمله نظر شما را جلب می کند و به شما انگیزه فوق العاده زیادی می دهد، این حس ممکن است زمانی که یک مورچه را در حال حمل دانه می بینید یا پرنده ای که به دنبال غذا می گردد یا دختر بچه کوچولویی که شیرین زبانی میکند و…را مشاهده می کنید، هم ایجاد شود.

 وقتی میگویید من موفق خواهم شد، حس خیلی خوبی به شما دست میدهد.

افرادی که طرز فکر رشد دارند، انگیزه ی بالاتری هم دارند.

حفظ انگیزه و موفقیت با استفاده از جملات انگیزشی

🎈 بهتر است صبح بعد از بیدار شدن جملات و عکس نوشته های انگیزشی را بخوانید تا به شما انگیزه و انرژی مثبت بدهد و بتوانید روزتان را با انرژی مثبت شروع کنید. البته می توانید همیشه یک جمله را همراه داشته باشید تا در مواقعی که احساس می کنید به انرژی و انگیزه نیاز دارید، آن را بخوانید.

🎈در هر زمان و موقعیتی که احساس کردید نیاز به انرژی و انگیزه دارید کافی است جمله ای که خیلی به شما انگیزه می دهد را تکرار کنید، به همین سادگی پر از انرژی می شوید.

🎈شناخت نوع طرز فکر،یکی از راه های افزایش انگیزه در افراد است.

🎈جمله انگیزشی یا عکس انگیزشی و  یا عکس نوشته انگیزشی مورد علاقه خودتان را به عنوان عکس پشت زمینه  موبایل یا لپ تاب خودتان قرار دهید که هر روز چند بار آن را ببینید.

🎈یک متن پرینت شده داخل کیف پولتان قراردهید که به نظرم ایده خوبی باشد، چون هر بار که کیف پولتان را باز می کنید با یک جمله انگیزشی خوشایند مواجه می شوید.برای یادآوری، ساعت موبایل خودتان را برای زمان خاصی در روز تنظیم کنید و متن پیام انگیزشی را هم در قسمت پیام زنگ تلفن خود وارد کنید، تا با به صدا درآمدن زنگ هشدار موبایلتان این پیام انگیزشی به شما نمایش داده شود.

🎈جملات یا عکس نوشته های انگیزشی و جملات انگیزشی موفقیت مالی را بر روی آینه روشویی خودتان نصب کنید تا هر بار که دست یا صورتتان را می شورید این جملات را ببینید.

🎈تنبلی و اهمال کاری می تواند در میزان انگیزه افراد تاثیر گذار باشد و عامل شکست ما باشد،پس سعی کنیم تنبلی کردن را کنار بگذاریم و اهمال کاری نکنیم.

🎈اگر مدیر قسمتی هستید و می توانید تعدادی از این جمله ها، سخنان انگیزشی و عکس نوشته ها انتخاب کنید و آن ها را پرینت کرده و در محل کار خودتان و کارمندانتان قرار دهد تا همه با انرژی بیشتری به کار خود ادامه دهند،.

🎈اگر کارمند هستید می توانید جملات انگیزشی مورد علاقه ی خودتان را انتخاب کنید و با استفاده از موقعیتی که در آن قرار دارید از آن ها استفاده کنید.🎈اگر امسال کنکور دارید،جملات انگیزشی کنکور را پیدا کنید و آن ها را به روش های مختلف در ابتدای هر کتاب بنویسید یا این که در جیب کوله پشتی تان یک جمله انگیزشی عالی قرار دهید تا هر بار که آ را میبینید انرژی و انگیزه تان شارژ شود.

🎈چه خوب هست هر هفته یا هر سه روز یک بار یک عکس نوشته انگیزشی یا جمله انگیزشی در داخل آسانسور نصب کنید تا وقتی وارد آسانسور می شوید با یک جمله ی انگیزشی مواجه شوید، با انجام این کار هم وقتی اعضا مجموعه وارد آسانسور می شوند انگیزه و انرژی می گیرند و  روز کاری خود را با قدرت شروع می کنند،هم سایر افراد هم که از آسانسور استفاده می کنند برای لحظاتی که در آسانسور هستند از این جمله های انگیزشی انرژی می گیرند.

موفقیت

2021 02 07 125608 min

8 راه برای موفقیت | راه اول – اشتیاق

چگونه با کلاس باشیم؟

‌ چگونه با کلاس باشیم؟/20 آداب و رفتار افراد با کلاس؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا