مهر مار چیست وخواص و دعای مهر مار

پنج‌شنبه 3 تیر 1400 گوناگون
  خواص مهر مار چیست

مهر مار چیست وخواص و دعای مهر مار

مارهای خاصی وجود دارند که در زمان جفت گیری برای پیدا کردن جفت شان, چیز جدید در بدن آنها تشکیل می شود که به آن مهره مارگفته می شود
 
مهره مار خاصیت مغناطیسی زیادی دارد که برخی معتقدند راز خوشبختی و سعادت است و هر کس این مهره را بیابد, به خواسته هایش می رسد برای اینکه این مهره موثر افتد, دعایی باید خوانده شود در این مقاله به این سوال که مهره مار چیست و دعای مهره مار چیست, پاسخ داده شده است.
شاید شما هم شنیده باشید ، وقتی کسی محبوبیت و جذابیت دارد و در رابطه های خود موفق است ، به اصطلاح می گویند فلانی مهره مار دارد . اگر می خواهید جذاب ، محبوب و موفق باشید به شما توصیه می کنیم بهترین و گیرا ترین مهره مار از مارهای افعی کوهستان های ایران را داشته باشید .
باور نمی کنید ؟ خرافات است ؟ این موضوع بیش تر به افسانه های قدیمی می ماند و بیش تر افراد بر این عقیده اند که این موضوع خرافاتی بیش نیست . یکی از علوم پیشرفته و رایج در دنیا علم نوین متافیزیک می باشد که بیش تر حقایق و موضوعات را کشف و اثبات می کند . و راه حل بیش تر مشکلات حاد و سخت انسان ها را می یابد . که یکی از زیر مجموعه های ان ، علم سنگ شناسی می باشد .
مهر مار چیست وخواص و دعای مهر مار

مهر مار چیست وخواص و دعای مهر مار

بیشتربحوانید:دعای ۶۰ قاف چیست

مهره مار چیست

مهره مار قطعه ای استخوانی است که مارها در محل جفت گیری رها می کنند ؛ همان قطعه استخوانی که از به آن عنوان مهره مار یا محبت تعبیر می شود . مهره مار دارایی دو بار مثبت و منفی می باشد که بار مثبت ان در مار های نر و بار منفی ان در مار های ماده وجود دارد و نیروی جاذبه بین بار های مثبت دو مار نر و ماده باعث ادامه ی نسل می شود . این مهره ها هم اندازه ی ۲ لپه می باشد . بعد از عملیات جفت گیری این مهره ها از سره مار جدا می شوند و بر روی زمین میفتند . و افرادی که بتوانند این مهره ها را پیدا کنند و ۴۰ روز همراه خود نگه دارند باعث می شود که نیروی جاذبه و مغناطیس بدن انسان با مغناطیس مهره مار هماهنگی بر قرار کند و تقویت شود . و باعث می شود که به علت وجود مهره ی مار ویژگی های برتر و وسیع تر و قوی تری نسبت به افرادی که فاقد مهره ی مار هستند ، داشته باشند.

خواص مهره مار اصل:

۱- بارهای مغناطیسی که در مهره مار وجود دارند باعث ارامش اعصاب می شود و استرس و عصبانیت را کاهش می دهند . که کسی تا به حال ان ها را تجربه نکرده است . و هم چنین باعث بالا بردن اعتماد به نفس در فرد دارنده می شود و هم چنین این موضوع در رابطه با افرادی که با شخص دارنده ی مهره مار در ارتباط هستند صدق می کند . و این ارامش و ریلکس بودن بر روی افراد نزدیک هم تاثیر زیادی می گذارد که اگر در اوج عصبانیت هم باشد با ارتباط برقرار کردن با شخص دارنده ی مهر ی مار ارام می شود و با محبت و مهربانی رفتار می کند ، به گونه ای که دوست دارد همیشه با این شخص رابطه برقرار کند . و شیفته ی او می شوند تلاش می کنند از ارامش او بهره مند شوند .

۲ – مهره مار به دلیل خاصیت و نیروی مغناطیسی که دارد فرد نگه دارنده ی خود را در برابر بسیاری از بیماری ها در امان نگه می دارد ، و بسیاری از درد ها را بهبود می بخشد . مهره مار علاوه بر صاحب خود تاثیرات مثبت فراوانی هم بر افراد نزدیک به فرد نگه دارنده ی مهره مار می گذارد . و هم چنین می تواند جوش ها و لکه های صورت را از بین ببر د و صورت را شفاف تر و زیبا تر کند .

فکرمی‌ کنیدقدیمی‌ ترین آتش دنیاچندسال است که روشن مانده؟ - گوناگون

۳ – شاید شما هم شنیده باشید که اشعه های گوشی و تلویزیون و کابل های برق با فشار زیاد و دکل های مخابراتی و تلویزیونی و کلیه وسایلی که از این دسته می باشند ، اثرات سو و بد و مضری بر بدن انسان می گذارند . مهره مار از این اثرات و عوارض مضر هم جلوگیری می کند . این هم یکی دیگر از خاصیت های بسیار مهم مهره مار می باشد .

 

مهر مار چیست وخواص و دعای مهر مار

مهر مار چیست وخواص و دعای مهر مار

آزمایش های تشخیص مهره های مار :

 

۱ -( وقتی مهره مار را از کسی خریداری کردید حتما دندان های مار و نیش های مار را هم به همراه مهره مار برای رفع شک و شبهه های احتمالی خود دریافت کنید و ان ها را بررسی کنید . )

۲- – ( به این نکته بایستی توجه کنید که اگر مهره های مار اصلی باشند ، اگر ان ها را در ظرف سرکه ی انگور خالص قرار دهید و مهره های مار را بر روی کف صافشان در ظرف قرار دهید تا بتوانند حرکت کنند می بینید که اگر مهره ها اصل باشند پس از مدتی به سوی یک دیگر حرکت می کنند و کم کم به یک دیگر می چسبند . ممکن است مدت زمانی که مهره ها می خواهند به هم بچسبند متغیر باشد مثلا شاید چند دقیقه طول بکشد و یا شاید هم چند ساعت و یا زمانی بین این دو ساعت اتفاق بیفتد . که بستگی به شرایط فیزیکی و روحی مار ها در زمانی که جفت گیری می کردند ، دارد . البته در بعضی از موارد گفته شده است که اگر این ازمایش را انجام دهید مهره های مار کمی از خاصیت جادویی فوق العاده ی خود را از دست می دهند که با عنوان : قهر مهره های مار از ان یاد می کنند ، اما اصالت خود را هیچ گاه از دست نمی دهند و اگر صد بار هم این ازمایش را انجام دهید باز هم صحنه ی زیبای به هم چسبیدن ان ها را می توانید نظاره کنید . )

۳ – ( از بین تمامی این راه و روش ها یک روش ساده و بسیار اسان وجود دارد . اگر توجه داشته باشید می بینید که در زیر مهر های مار نقش های خاصی دیده می شود که زمان تشکیل ان ها به زمان جفت گیری مار ها بر می گردد .)

دعای مهره مار

 

مهره مار چند نوع دعا دارد که مهمترین عامل در جوابدهی مهره مار به حساب می آید .

 

دعای اول زمانی خوانده می شود :

که دو مهره از دو مار نر و ماده گرفته می شود و بلا فاصله باید خوانده شود که این دعا توسط درویشی که این کار را انجام می دهد بر روی آن خوانده شده است .

دعای دوم مربوط به نوع کاری است:

که می خواهید مهره مار برای شما انجام دهد مانند : بخت گشایی ، خوش شانسی ، رونق روزی و … که معمولا تمامی این موارد بر روی مهره ها خوانده می شود .

 

دعای سوم و آخرین دعا همان دعایی است:

که توسط آن مهره مار به اسم شما زده می شود که داشتن نام پدر در این دعا الزامی می باشد .

عادت بدی که شما را به آرامی می کشد!

8 عادت های بد که شما را به آرامی می کشد

بازی های بزرگسالان

بازی های بزرگسالان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا