۷ تا از فوق العاده ترین سواحل‌ برزیل

یکشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۸ جاذبه های گردشگری
 بینظیرترین ساحل‌های برزیل

بینظیرترین ساحل‌های برزیل

 

۱-ساحل کوپاکابانا

جاذبه گردشگری:ساحل کوپاکابانا یکی از معروف‌ترین و بینظیرترین ساحل‌های دنیا است که در شهر ریودوژانیرو برزیل واقع شده است. کوپاکابانا
به دلیل ساحل 
۴ کیلومتری اش شهرت جهانی دارد. این ساحل از خیابانپرنسس ایزابل شروع می‌شود و تا خیابان پوستو سیز ادامه دارد. 

 


۲-ساحل بایو ده سانچو

سواحل برزیل

آب روشن این ساحل آن را به طور مداوم در میان یکی از دهساحل برتر جهان جای داده است. این ساحل در امتداد مجمع جزایر فرناندو
دی نورنها واقع شده است با زیبایی بکر و بی بدیل اینجا یکی دیگر از بهترین ساحل‌هادر مجمع الجزایر پرایا است؛ ساحلی با آب‌های شفاف آبی و مناطقی برای شنا و غواصی و یکساحل بی‌نهایت زیبا برای زوج‌های جوان است.


۳- سواحل پرایا سانچو

 

سانچو

پرایا سانچو در میان سواحل برزیل یکی از محبوب ترین سواحل طی چندین سال گذشته است. این ساحل زیبا بهترین محل برای غواصی است. غواصاناز دور و نزدیک به این ساحل می آیند تا لاک پشت‌های سبز، لاک پشت منقاردار، کوسه‌ها، ماهی قزل آلا، مرجان‌ها و نهنگ‌ها را ببینندپرایا سانچو را به عنوان بهشت می‌شناسند. این ساحل بهترین محل برای کسانی است که نیاز به ماجراجویی بیشتری، دارند است. این ساحل از طریق یک شکاف در صخره‌ای که عجیب و غریب است قابل دسترس است.

بیشتر بخوانید:دیدنی‌ترین شهرهای گمشده جهان


 بینظیرترین ساحل‌های برزیل

۴-ساحل لانکوئیس مارانشنه

ساحل

این ساحل بسیار زیبا ارزش دیدنو وقت صرف کردن را دارد. مجموعه‌ای از تالاب‌ها و تپه‌های گسترده در این منطقه است
که گردشگران می‌توانند در استخرهای میان تپه‌ها شنا کنند
.این منطقه در سال۱۹۸۱به یک پارک ملی تبدیل شده است. بعد از هر بارندگی میان تپه ها از آب بارانپر می‌شوند آب باران به لطف لایه سنگی که در زیر شن و ماسه‌ها وجود دارند در آنجا باقیمی مانند. آب باران در میان این تپه ها دریاچه‌های آبی، سبز و سیاه را تشکیل می‌دهند.جاده هایی که به این پارک می رسند عبور وسایل نقلیه مجاز نیست و راه دسترسی مستقیمبه اینجا وجود ندارد.

۵-ساحل پرایا سانچ

سواحل برزیل

پاراتی یکی از معروف‌ترین شهرهای کوچک درکاستاورد است و بیش از ۳۰۰ مایل جاده ساحلی از ریو تا سائوپائولو دارد. این شهر به
خاطر معماری مستعمراتی‌اش معروف است و به خاطر مغازه‌ها، رستوران‌ها و هتل‌هایی کهبر اساس نیاز توریست‌ها خدمات می‌دهند، شهری جذاب و ساکت و توریست‌ پسند است. پاراتیدر خودش سواحل واقعی ندارد اما با یک سفر کوتاه با قایق می‌توانید به جزایری کوچک وتمیز و ساکت برسید. پیدا کردن قایق در روز آسان است و می‌توانید با تور گروهی به آنجابروید و یا یک قایق کوچک به همراه یک راهنما کرایه کنید.

 

بیشتر بخوانید:۱۰ مکان زیبا و فوق العاده دیدنی در جهان


۶-سواحل ریودوژانیرو

ریو

سواحل ریو حتی برای گردشگران با تجربه وحرفه‌ای، نیز جذاب است. این سواحل عریض، تمیز و مجهز هستند و شن‌های سفید نرم دارند.
سواحل اصلی خدمات متنوعی نظیر دوش، مسیرهای پیاده روی بر روی شن‌های سرد، سرویس‌های بهداشتی تمیز، چادر و صندلی اجاره‌ای و غذا و نوشابه ارائه می دهند.سواحل شرقی شاملراموس، فلامینگو، بوتافوگو اورکا بسیار زیبا هستند اما برای آفتاب گرفتن مناسب نیستند

 

 


   ۷- سواحللبلون

بلون

لبلون ساحلی معروف در ریودوژانیرو و محل سکونت مرفه‌ترین افراد شهر می‌باشد. این منطقه به داشتن گران‌ترین خانه‌ها در امریکای
لاتین معروف است. لبلون از شرق به ایپانما و از غرب به کوه‌های دوبرادر راه دارد. لبلون شباهت‌های زیادی با ایپانما دارد اما نسبت به ایپانمای شلوغ و پر رفت و آمد، آرام ترمی‌باشد. یکی از سرگرم کننده ترین مکان‌های این ساحل زمین های بازی مخصوص کودکان است.

 

بیشتر بخوانید:آشنایی با ۱۵ تا از تمیزترین شهرهای جهان 

 

 

تنگ رغز

تنگ رغز داراب یکی از جاذبه های گردشگری استان فارس

جاذبه های آمستردام هلند

مکان دیدنی و توریستی آمستردام هلند

آخرین دیدگاه‌ها

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا