معرفی سریال های در پاییز 99 در تلویزیون

یکشنبه 27 مهر 1399 سینما

سریال از پربیننده ترین و پرطرفدارترین برنامه های تلویزیون است که از اولین روزهای تاسیس تلویزیون همواره ساخته شده و باز هم ساخته میشود.

سریال های تلویزیون

در حالی که اولین ماه پاییز در حال سپری شدن است شبکه های مختلف تلویزیون سریال های جدیدی را برای ادامه پاییز 99 در نظر گرفته اند که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

شبکه یک، دو و سه سیما برای شب های پاییز امسال سریال های جدیدی را آماده پخش دارند که به زودی روی آنتن خواهند رفت.

سریال خانه امن در شبکه یک

سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری یکی دیگر از سریال های جدید تلویزیون است که به زودی پخش آن در شبکه یک سیما آغاز میشود.

خانه امن سریالی امنیتی جاسوسی است که از اوایل آبان روی آنتن شبکه یک سیما میرود و به ماجرای تهدیدات داعش و کمک رسانی کشورهای دیگر در عملی کردن این تهدیدات و سناریوی آمریکا در برهم زدن امنیت و آرامش ما می پردازد.

این سریال در 50 قسمت 45 دقیقه ساخته شده است و بازیگران زیادی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

بازیگران سریال خانه امن عبارتند از:

  • حمیدرضا پگاه-پرویز فلاحی پورامین زندگانیسیما تیرانداز-سامان صفاری-شهروز ابراهیمی-سپیده خداوردی-سوگول طهماسبی-علیرضا رئیس-قربان نجفی-حمیدرضا عطایی-کاوه آفاق و…
سریال خانه امن

سریال خانه امن

*********************************************************

سریال از سرنوشت در شبکه دو

سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان یکی دیگر از سریال های جدید تلویزیون است که تابحال دو فصل از آن پخش شده است.

فصل سوم این سریال به زودی روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت و سریال جدید این شبکه در شب های پاییز است.

سریال از سرنوشت روایتگر داستان هایی از زندگی هاشم و سهراب دو کودکی است که در پرورشگاه بزرگ شده اند و ماجراهایی از دوران کودکی تا نوجوانی و جوانی آنها در سه فصل سریال از سرنوشت به تصویر کشیده میشود.

بازیگران سریال از سرنوشت عبارتند از:

  • -راستین عزیزپور-امیررضا فرامرزی-دارا حیایی-کیسان دیباج-پوریا پورسرخ-مجید واشقانی-لیلا بلوکات-مریم کاظمی-علیرضا استادی-میترا رفیع-مهرداد فلاحتگر-حبیب دهقان نسب-حسین پاکدل-علیرضا آرا-شبنم فرشادجو-مائده طهماسبی-سید مهرداد ضیایی-فاطیما بهارمست-فریبا نادری-مهدی صالحی-مونا کرمی-فریده دریامج-فاطمه شکری-فرخنده فرمانی زاده-محمدحسن حسینیان-مسعود انتظاری و…
سریال از سرنوشت

سریال از سرنوشت

*********************************************************

سریال صفر بیست و یک در شبکه سه

سریال صفر بیست و یک به کارگردانی سیامک انصاری و جواد رضویان و تهیه کنندگی مهدی فرجی یکی از سریال های جدید برای پاییز 99 است که پخش آن از پنجم آبان ماه در شبکه سه سیما آغاز میشود.

این سریال طنز در چهار فصل ساخته میشود و از سریال 90 شبی تلویزیون است که روایتی از ماجراهای دو باجناق را به تصویر میکشد.

بازیگران سریال صفر بیست و یکعبارتند از:

سریال صفر بیست و یک

سریال صفر بیست و یک

مهراد جم

مهاجرت «مهراد جم» خواننده پاپ ایرانی به ترکیه

اکران فیلم«خون شد» به کارگردانی کیمیایی در آبان ماه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi