معرفی بهترین مدل های خودروی پورشه

دوشنبه 11 تیر 1397 دسته‌بندی نشده
معرفی بهترین مدل های خودروی پورشه

کمپانی آلمانی پورشه در تمام جهان مشهور است و تمام محصولات و خودرو های تولید شده توسط این کمپانی جزو گرانترین و سریع ترین خودرو های جهان هستند، هم چنین کمپانی رولز رویس انگلیسی هم لوکس ترین خودروها را تولید می کند،

 

 

۱۰. Porsche ۹۳۵

شرکت پورشه همیشه در پی ساختن خودرو های مناسب مسابقه و همچنین جاده بوده است. پورشه 935 یکی از نمونه‌هاي بهترین خودروی پورشه مسابقه است. این مدل، ظاهر مهیج و دیوانه‌واری دارد؛ کاپوت جلویی خودرو پایین بوده ودر قسمت پشت آن یک باله وجوددارد که هردو این عوامل علاوه بر کاهش مقاومت هوا در سرعت‌هاي بالا، به افزایش زیبایی این خودرو نیز کمک زیادی کرده‌اند.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

مدل ۹۳۵ با الهام از مدل ۹۱۱ ساخته شده که بدنه آن تغییر یافته و موتور توربین دار آن ظاهر خاصی به آن بخشیده است. این خودرو با نیروی ۷۵۰ اسب بخار در مسابقه لومان با سرعت ۳۶۳ کیلومتر در ساعت حرکت کرد.

 

۹. Porsche ۹۱۸ Spyder

این خودرو یکی از پورشه‌هاي مدرن کلاسیک است و یقیناً دراین فهرست جای دارد. به گزارش پارس ناز این پورشه بیشتر شبیه فراری است، اما این چیزی از زیبایی‌هاي این خودرو لوکس کم نمی کند. ظاهر زیبا و مردانه آن حقیقتاً توجه بیننده را جلب می کند. این خودروی هیبریدی موتور دوگانه الکتریک و محرکه ۴,۶ لیتری V۸ دارد.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

مدل ۹۱۸ اسپایدر یکی از بهترین پورشه‌ها برای رانندگی است و با سرعت بالای خود تجربه یک رانندگی لذت بخش را در اختیارتان قرار می دهد.

 

۸. Porsche ۹۳۰ Turbo

تصور کنید این خودرو زمانی که درسال ۱۹۷۰ وارد بازار شد چه انقلابی بپا کرد. حتی امروز هم عده اي از رانندگی دراین خودرو می ترسند. با این حال این خودرو که با الهام از خودروی پورشه ۹۱۱ ساخته شده، تا به امروز یکی از بهترین خودرو های پورشه بوده است. یکی از تغییرات ۹۳۰ نسبت به ۹۱۱ این بود که دراین خودرو یک شارژر توربین بزرگ گذاشته شد.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

درنتیجه سرعت خودرو به شدت افزایش یافت که رانندگی با این خودرو رابه یک تجربه فراموش نشدنی تبدیل میکند. باوجود سرعت بالا به اسانی می توان این خودرو را بازرسی کرد، به خصوص در پیچ‌ها. وجود موتور در قسمت عقب خودرو و باله آن باعث می شود که حتی رانندگان تازه کار هم از رانندگی با این خودرو لذت ببرند و احتمال تصادف و پرش خودرو کاهش یابد.

 

۷. Porsche ۵۵۰ Spyder

یکی از مدل‌هاي قدیمی پورشه در فهرست ما خودروی موردعلاقه سلبریتی هایي چون جیمز دین بوده است.سایت پارس ناز این خودرو اوج مهندسی پورشه را نشان داد که تخصصشان قرار دادن موتور در عقب بود، اما دراین خودرو موتور را در جلو قرار دادند.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

اینکار نه تنها رانندگی با این خودرو را تسهیل کرد، بلکه باعث زیباتر شدن ظاهر خودرو شد. این خودرو با چنین کیفیت و ظاهری نمی‌توانست از این بهتر باشد.

 

۶. Porsche ۹۱۷

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

اگر فیلم “لومان” «Le Mans» از استیو مک کوئین را دیده باشید، قطعا این خودرو رابه یاد خواهید آورد. این خودرو با ظاهر زیبا، نیروی ۱۱۰۰ اسب بخار و موتور ۱۲ سیلندری، توانسته در دنیای مسابقات جهانی ماشین رانی انقلابی بپا کند. دلیل این موفقیت، موتور نیرومند و نظارت آسان آن است. ظاهر منحصربه فرد این خودرو نیز باعث میشود که با یکبار دیدن آن رابه خاطر بسپارید.

 

۵. Porsche ۳۵۶

این نخستین پورشه ساخته شده بود که تولید آن تا سال ۱۹۶۴ ادامه داشت. این پورشه ظاهر جذابی دارد و بهمین دلیل باعث شد که نام پورشه بر سرزبان‌ها بیفتد. دراین خودرو موتور در عقب قرار گرفت، اگر چه شاید بسیاری ترجیح می‌دادند که در جلو قرار بگیرد.

بازگشت خودروسازان اروپایی/ رنو و پژو به ایران بازمی‎گردند

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

اما با موتور ۱,۱ لیتری آن می توانید به اسانی رانندگی کنید، مخصوصاً زمانی که به آن عادت کردید. این خودرو به صورت کوپه یا سقف باز موجود بودو بهمین دلیل در هوای آفتابی یک انتخاب ایده آل محسوب می ‌شد.

 

۴. Porsche ۹۵۹

تصور کنید زمانی که مدل ۹۱۱ را ارتقا داده و به یک مدل جذاب تبدیل کنند چه رخ می دهد؟ سازندگان پورشه هم دراین باره مطمئن نبودند، اما مدل اولیه ۹۱۱ رابه این مدل جذاب ۹۵۹ تبدیل کردند تا بتواند در رالی پاریس تا داکار تاب بیاورد. عقب این خودرو برآمده است تا برای رانندگان تازه کار جاده‌اي هم بی خطر باشد.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

قابلیت رانندگی تمام چرخ آن باعث می شود که بتوانید به خوبی در جاده با آن رانندگی کنید. جالب اینجاست که موتور آن نیروی ۴۰۰ اسب بخار دارد و بهمین دلیل در مصرف سوخت صرفه جویی می شود. بسیاری بدلیل ظاهر جذاب این خودرو با الهام از مدل ۹۱۱ به آن علاقه دارند.

 

۳. Porsche Boxster

پورشه در اوایل سال‌هاي ۱۹۹۰ شرایط دشواری داشت. فروش خودرو های این شرکت کاهش یافته بودو مشتریان از خودرو هایي با برندهای دیگر استقبال میکردند. اما عرضه این مدل در کارخانه پورشه انقلاب بپا کرد. اگر چه در آن زمان هنوز مدل ۹۱۱ فروش داشت، اما این خودروی جدید، رویای ماشین دوستان رابه حقیقت تبدیل کرد.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

زمانی که این خودرو در نمایشگاه دیترویت به نمایش درآمد توجه همگان رابه خود جلب نمود. این خودرو توانست تمام ویژگی‌هاي یک پورشه مورد علاقه مشتریان را دریک خودروی مدرن داشته باشد. ظاهر این خودرو بسیار جذاب بودو نیاز مشتری را رفع میکرد. ویژگی دیگر این خودرو موتور ۲,۵ لیتری آن است که درکنار نیروی ۲۰۱ اسب بخار آن، سرعت و جذابیت خاصی رابه ارمغان می‌آورد.

 

۲. Porsche ۹۱۱

زمانی که از خودرو های محبوب جهان صحبت می کنیم مسلماً باید از مدل ۹۱۱ تقدیر به عمل بیاوریم. این خودرو که درسال ۱۹۶۴ تولید شد، همانند مدل دیگرش، پورشه ۳۵۶، همان‌ گونه موتورش در عقب قرار داشته و ظاهرش را نیز حفظ کرده است.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

نیروی محرکه ۲۰۰ اسب بخار آن لذت رانندگی را دوچندان کرده و موتور ۶ سیلندری آن باعث شده که در مسابقات ماشین‌رانی نیز قابل استفاده باشد. این خودرو یکی از محبوب‌ترین و معروف ترین مدل‌هاي پورشه بود که درسال‌هاي ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ بازار را قبضه کرده بود.

 

۱. Porsche Carrera GT

یکی از برترین و محبوب‌ترین مدل‌هاي پورشه این مدل است که درسال ۲۰۰۵ ساخته شد. این خودرو با الهام از خودروهایی ساخته شد که در مسابقات ۲۴ ساعته لومان مقاومت می کردند.

بهترین مدل های خودروی پورشه + لوکس ترین مدل های رولز رویس

موتور V۱۰ آن با نیروی محرکه ۶۰۵ اسب بخار بشما اجازه می دهد که با سرعت ۳۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت کنید و همانند یک ماشین مسابقه‌اي ازآن لذت ببرید. شرکت پورشه برای این که به راننده حس بودن در مسابقه را تلقین کند، ویژگی فرمان پذیری را ازآن حذف کرده است. با این حال میتوانید به خوبی آنرا نظارت کنید، البته باید دراین باره مراقب باشید.

این پورشه هنوز هم بهترین مدل پورشه محسوب میشود که دلیل آن نه تنها سرعت بالای این خودرو، بلکه ظاهر جذاب آن نیز می باشد. چه کسی میتواند در برابر این خودروی زیبا مقاومت کند؟

منبع:پارس ناز

معرفی لوکس ترین و گران ترین مدل های خودروی رولز رویس

معرفی لوکس ترین و گران ترین مدل های خودروی رولز رویس

پیشنهاد معاون اولی دولت روحانی به محمدباقر قالیباف؟

پیشنهاد معاون اولی دولت روحانی به محمدباقر قالیباف؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا