» دسته‌بندی نشده » معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۷

 کد خبر: 165652
 97 بازدید

معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم

معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره جام جم

 

 پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم با حضور رئیس صداوسیما و با معرفی برگزیدگان به کار خود پابان داد

مراسم اختتامیه پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم با حضور رئیس سازمان صداوسیما، معاون سیما و جمع کثیری از هنرمندان برگزار شد که در آن برگزیدگان این دوره از جشنواره تلو یزیونی معرفی شدند.

 

اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

برگزیدگان بخش مردمی پنجمین دوره جشنواره تلویزیونی جام جم

سریال‌ منتخب: پایتخت ٥

برنامه شاخص: «نود» با اجرای عادل فردوسی پور

برنامه‌ پرمخاطب: «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور

تیتراژ: مهران مدیری (دورهمی)

بازیگر زن: مریم مؤمن

بازیگر مرد: حسام منظور

مجری زن:   فاطمه امینی برای برنامه تلویزیونی «مل مل»

مجری مرد: رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید»

بهترین مدیر دوبلاژ و صداپیشگی: افشین زینوری و سعید شیخ زاده

بهترین صداپیشگی: مینو عزنوی

برگزیدگان کمیسیون مسابقات و سرگرمی جشنواره جام جم

بهترین اجرا: محمدرضا گلزار برای مسابقه «برنده باش»

بهترین کارگردان: مصطفی امامی برای مسابقه «پنج ستاره»

بهترین مسابقه: مسابقه «کودک شو» به تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری

برگزیدگان کمیسیون نمایش جشنواره جام جم

بهترین تهیه کننده: ایرج محمدی برای  سریال «دلدادگان»

بهترین کارگردان : احمد معظمی برای سریال «سارق روح»

بهترین نویسنده:  احسان جوانمرد، سریال «بانوی عمارت»

بهترین بازیگر زن : گلچهره سجادیه، سریال «آنام»

بهترین بازیگر مرد: حسین محجوب، سریال «محکومین»

بهترین دستاورد ویژه هنری:محسن چاوشی خواننده تیتراژ سریال «سایه بان»

تندیس ویژه جشنواره برای اثرگذاری و امید افزایی: سریال «پدر»

تندیس ویژه پنجمین جشنواره جام جم برای گروه خردسالان: سریال «بچه مهندس»

تندیس ویژه جشنواره برای اثر جریان ساز در جذب مخاطب تلویزیون: سریال «پایتخت ۵»

برگزیدگان کمیسیون پویانمایی جشنواره جام جم

بهترین تهیه کننده مجموعه و سریال:سید مسعود صفوی برای انیمیشن «ناز بالش»

بهترین کارگردان مجموعه و سریال: علی احمدی برای انیمیشن «جوانمردان»

بهترین تهیه کننده میان برنامه و کلیپ موزیکال: ابوالفضل رازانی برای انیمیشن «بازی کنیم بخندیم»

برگزیدگان کمیسیون مستند جشنواره جام جم

لوح و تندیس بهترین مجموعه مستند: داوود سماواتی یار برای «دست آفریده‌ها» در شبکه دو

لوح و تندیس بهترین مستند تک قسمتی: هادی نعمت اللهی برای «مارش میرا» در شبکه سه

لوح و تندیس بهترین کارگردانی: جواد قارایی برای مستند ایرانگرد در شبکه یک

برگزیدگان کمیسیون برنامه‌های ترکیبی جشنواره جام جم

بهترین برنامه ترکیبی: عادل فردوسی پور در بخش تهیه کنندگی برای برنامه «نود» – رامین موسوی برای تهیه کنندگی «صبحی دیگر» – جواد فرحانی برای تهیه کنندگی «هزار داستان»

بهترین اجرا: احسان علیخانی برای برنامه «ماه عسل» – محمدجعفر خسروی برای برنامه «زنده باد زندگی» -محمد دلاوری برای برنامه «پایش» – رضا رشیدپور برای برنامه «حالا خورشید» – ندا ملکی برای برنامه «آفتاب شرقی» – زینب ابوطالبی برای برنامه «نیمه پنهان ماه»

بهترین تحقیق و پژوهش: توحید آتش یار برای برنامه «پایش»

بهترین برنامه کودک و نوجوان: «بازی ویزیون» به تهیه کنندگی سید مهدی حسینی – «سر سفره خدا» به تهیه کنندگی حمیدرضا عطارود

بهترین گروه تولید تلویزیونی: سعید رضایت برای برنامه «ماه عسل»

تندیس اهتمام به زبان فارسی: علی هنرور برای برنامه «صبح بخیر ایران»

تندیس ویژه پنجمین جشنواره جام جم برای تلاش مستمر در برنامه‌های مناسبتی: فرشاد حسینی برای برنامه «صحیفه نور»

تندیس بهترین برنامه برای تاثیرگذاری و اجرای امیدآفرین: رامبد جوان و سید علی احمدی برای برنامه «خندوانه»

تندیس ویژه برای مجری مولف و برنامه ساز: مهران مدیری و مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه «دورهمی»

جوایز بخش چهل سالگی انقلاب و فضای مجازی

فضای مجازی: محمد طرخانی برای سایت و شبکه اجتماعی شبکه قرآن – سمیه فیروزفر برای شبکه‌های اجتماعی شبکه پویا – گودرز عزیزی برای سایت و شبکه‌های اجتماعی برنامه «به خانه برمی گردیم»

چهل سالگی انقلاب: ایمان گودرزی برای مستند «عزت» – مهدی سموعی برای برنامه گفتگو محور «۴۰۱۳» در شبکه چهار – مهدی نقویان برای مستند «در برابر طوفان ۲» و موشن‌گرافی «اولین‌ها»  سسمه


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.