چرا برای مادیبو مایگا بلیت برگشت نگرفتند!

دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ورزشی
ماندن مشکوک بازیکن هپاتیتی در پرسپولیس

ماندن مشکوک بازیکن هپاتیتی در پرسپولیس

 

برای بازیکن مد نظر پرسپولیس که در تست‌های پزشکی رد شد بلیت برگشت به کشورش تهیه نشده است

مادیبو مایگا مهاجم مالیایی مدنظر پرسپولیس در تست‌های پزشکی رد شد تا سرخها قید بستن قرارداد با او را بزنند.

مثبت بودن آزمایش هپاتیت و کم بودن تراکم استخوان مچ پا دلیل رد شدن مایگا بود.

مایگا گفته بود حاضرم بند فسخی گنجانده شود که اگر پایم مشکلی برایش بوجود آمد قرارداد بدون دریافتی فسخ شود و برخی بازیکنان خارجی هم با هپاتیت مثبت در ایران بازی کرده اند اما باشگاه از نگرانی بروز مشکلات ترجیح داد حسب نظر پزشکان قید او را بزند.

ماندن مشکوک بازیکن هپاتیتی در پرسپولیس

مودیبو مایگا بازیکن اهل کشور مالی بامداد پنجشنبه به تهران آمد تا در صورت پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی با موفقیت، با عقد قراردادی به تیم فوتبال پرسپولیس ملحق شود اما این بازیکن در نهایت و بعد از دو روز، در تست‌های پزشکی مردود شد و کالدرون سرمربی پرسپولیس روز گذشته در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد که برای تقویت خط حمله سرخ‌پوشان به دنبال گزینه‌های دیگری خواهند بود.

با رد شدن مایگا در تست‌های پزشکی، این بازیکن باید کشورمان را ترک می‌کرد اما در اقدامی عجیب هنوز برای مایگا بلیت بازگشت به کشورش تهیه نشده و برخی از افراد در پرسپولیس تلاش می کنند تا بتوانند به هر طریقی شده زمینه حضور مایگا را در این تیم فراهم کنند!

قرار است یک تیم پزشکی دیگر معاینات مجددی روی این بازیکن مالیایی انجام دهند تا اگر راهی وجود داشت مایگا با عقد قراردادی پرسپولیسی شود! مایگا با مشکل هپاتیت و مصدومیت از ناحیه مچ پا روبروست و به این خاطر در تست‌های پزشکی رد شد.

تلاش‌هایی در جریان است تا حضور این بازیکن که بیماری هپاتیت دارد بتواند به پرسپولیس بپیوندد. این احتمال هم وجود دارد تا به دلیل مشکل مچ پای این بازیکن، بند فسخی در قرارداد این بازیکن لحاظ شود تا اگر مشکلی به وجود آمد قرارداد مایگا بدون خسارت، از سوی پرسپولیس فسخ شود. با این شرایط هنوز پرونده مایگا در پرسپولیس بسته نیست و شاید این بازیکن که فعلا در تهران ماندگار شده را در پیراهن سرخ ببینیم!

لیگ برتر فوتبال ایران

برنامه کامل بازی های لیگ برتر فوتبال فصل 98-99 

برنامه بازی های تیم ملی فوتبال ایران

برنامه دیدار های تیم ملی فوتبال ایران درجام جهانی 2022

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا