ماسک مو با پوست سیب زمینی

شنبه 20 آبان 1396 گوناگون
ماسک مو با پوست سیب زمینی

ماسک مو با پوست سیب زمینی

در این مقاله  مطلبی در مورد ماسک مو با پوست سیب زمینی ارائه شده است

پوست سیب زمینی تاثیر زیادی بر سلامتی موی شما می تواند بگذارد و از سفید شدن آن ها جلوگیری می کند .اما چگونه باید از آن استفاده کرد تا از خواص آن بهره مند شد تغییر رنگ دانه های موها و تبدیل شدن آن ها به موی سفید و خاکستری یکی از معضلات و مشکلات زندگی افراد به خصوص بانوان است که می تواند به راحتی با کاهش زیبایی خانم ها از اعتماد به نفس آن ها بکاهد.

از طرف دیگر سفید شدن موها یکی از نشانه های پیر شدن است که افراد مخصوصا خانم ها از مواجه شدن با آن گریزانند.به همین دلایل بهتر است از سفید شدن مو جلوگیری شود و دست کم روند آن را متوقف کرد و آن را مهار کرد. یکی از طبیعی ترین و ارزان ترین و در عین حال موثرترین روش برای از بین بردن موهای سفید و جوانسازی موها استفاده از پوست سیب زمینی است.
برای این کار کافی است سیب زمینی را پوست بکنید و پوست آن ها را در قابلمه ای متوسط مملو از آب به مدت 30 دقیقه بپزید سپس آب آن را به شکل ماسک بر روی موهای خود بریزید و آن را به مدت 15 دقیقه ماساژ دهید. سعی کنید به مدت چند روز این کار را به طور منظم یکبار در روز انجام دهید تا از نتایج آن حیرت کنید و لذت ببرید. خواهید دید تمام موهای خاکستری یا سفیدتان ناپدید می شود.

 

 

قیمت هواپیما بوئینگ
تعبیر خواب فرودگاه در خواب چیست

بزرگ ترین ترمینال فرودگاهی جهان در پکن

مدل سرویس خواب ام دی اف

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا