ماجرای عشق سحر دولتشاهی در برنامه دورهمی

شنبه 4 فروردین 1397 سینما
ماجرای عشق سحر دولتشاهی در برنامه دورهمی
سحر دولتشاهی بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته در برنامه دورهمی مهران مدیری شرکت کرد، او در این برنامه از عاشق شدن تا آرزوها و ترس بزرگ زندگی اش سخن گفت.

سحر دولتشاهی مهمان سومین قسمت از ویژه برنامه نوروزی دورهمی شد و با مهران مدیری به گفتگو نشست. در این برنامه مهران مدیری از افزایش بی رویه قیمت ها سخن گفت.

فال حافظ

ترس بزرگ سحر دولتشاهی

گفتگوی آقای مجری و خانم بازیگر با اشاره به ماه تولد وی آغاز شد. سحر دولتشاهی گفت:من متولد مهرماه 1358 هستم. یکی از ویژگی های بارز متولدین مهر این است که بسیار سریع تعادل خود را از دست می دهند.
وی در ادامه گفت:من در حال حاضر 38 ساله هستم و دوسال با سن 40 سالگی فاصله دارم. باید بگویم که یک ترس عجیب از 40 ساله شدن دارم. ترسی که احساس می کنم به دلیل نشناختن این سن و شرایط آن است.
سحر دولتشاهی در دورهمی

عکس سحر دولتشاهی در دورهمی مهران مدیری

سپس مدیری از آغاز فعالیت های بازیگری دولتشاهی سوال کرد و او گفت:تحصیلات دانشگاهی من مهندسی شیمی و مترجمی زبان فرانسه است. اما از دوران کودکی علاقه خاصی به بازیگری داشتم. با پدرم به تماشای تئاتر می رفتیم. تا اینکه سال 79 برای اولین بار در یک تئاتر ایفای نقش کردم.
وی درباره اولین حضور خود در عرصه تولیدات تصویری گفت:اولین بازی در یک اثر تصویری را در فیلم چهارشنبه سوری به کارگردانی اصغر فرهادی تجربه کردم. در آن فیلم با هدیه تهرانی همبازی بودم و ایشان کمک بسیاری به رفع دلهره و استرس من در جلوی دوربین کردند که بابت این موضوع از او تشکر می کنم.
سحر دولتشاهی در توضیحات خود اظهار کرد:با اینکه پدر و مادرم هنرمند نبودند اما هنر را دوست داشتند و حامی و مشوق اصلی من بودند. مادرم نایب رئیس فدراسیون شنا بود، اما ورزش را در حد کمک به سلامتی به من توصیه می کرد. با این حال من مهارت غریق نجات و مربی گری شنا را به طور کامل آموختم.
عاشق شدن سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و مهران مدیری

وی در ادامه درباره معیارهای انتخاب خود برای بازی در یک نقش گفت:اول از همه فیلمنامه، سپس سابقه کارگردان و بعد از آن تکراری نبودن نقش در انتخاب فیلم ها بسیار مهم است. اما تنها فیلمی که بدون توجه به فیلمنامه آن را پذیرفتم فیلم خانم برومند بود.
سپس مهران مدیری از آرزوی دیرینه این بازیگر پرده برداشت و گفت:نویسندگی آرزوی شما بوده و هست؟
همچنین بخوانید : تمامی مطالب مرتبط با سحر دولتشاهی
دولتشاهی در پاسخ به این سوال اظهار داشت:بله. گرایش من در هنر نیز ادبیات نمایشی بوده و هست اما به دلایل مختلفی از جمله تنبلی و… محقق نشده است.
وی عدم اعتماد به نفس کافی در وجود خود را به عنوان نقطه ضعف و مهربان بودنش را نقطه عطف خصوصیات خود عنوان کرد.

عاشق شدن سحر دولتشاهی

او سپس به عاشق شدنش در زندگی نیز اعتراف اما از توضیح جزئیات این عشق خودداری کرد.
دولتشاهی که دو سیمرغ جشنواره فیلم فجر و چندین افتخار دیگر را در کارنامه هنری خود دارد، معتقد است که بازیگری شغل پر احساس اما در عین حال پرزحمت و سخت است. در این باره نیز تجربه خود از فیلم شکاف به کارگردانی کیارش اسدزاره را بازگو کرد که در یکی از سکانس ها فرزند خود را از دست می دهد واز این سکانس بسیار متاثر گشته است.
سحر دولتشاهی و پارسا پیروزفر

سحر دولتشاهی و پارسا پیروزفر در فیلم شکاف

وی اولین گفتگوی تلویزیونی خود را با درخواست کمک از هموطنان برای آزادی زنان زندانی که به دلیل جرائم غیرعمد در حبس هستند، به پایان رساند و نمایشنامه اولین تئاتری که در آن بازی کرده است را به موزه دورهمی اهدا کرد.
مهران مدیری هم در پایان با اشاره دوباره به موضوع برنامه گفت:قیمت گذاری می تواند یکی از پردرآمدترین شغل های جهان باشد؛ به شرط آنکه قیمت گذاران کرکره انصاف را پایین بکشند!
منبع:نمناک
گفتگوی جذاب و خواندنی مارال فرجاد بازیگر جوان

گفتگوی جذاب و خواندنی مارال فرجاد بازیگر جوان

سحر دولتشاهی مهمان دیشب برنامه دورهمی

سحر دولتشاهی مهمان دیشب برنامه دورهمی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi