ماجرای عشقی و ازدواج مکرون رئیس جمهور فرانسه و همسرش چه بود؟

سه‌شنبه 2 آذر 1400 گوناگون
مکرون و همسرش

ماجرای عشقی و ازدواج مکرون رئیس جمهور فرانسه و همسرش

مکرون 18 ساله می خواست با معلم 43 ساله ی خود ازدواج کند ، بعد از مدتها کش و قوس بالاخره رئیس جمهور کنونی فرانسه وارد زندگی شد که باید نقش پدر بزرگ را برای 7 نوه بازی میکرد.
امانوئل مکرون با حساسیت بالا در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه در یک پیروزی زمینی برنده شد-دقیقا یک سال بعد از برپایی جنبش سیاسی خود.در کنار او همسر 65 ساله اش بریگیته ایستاده است –اما او کیست؟و داستان آنها چیست؟
مکرون و همسرش
بریگیته فرزند جین و همسرش سیمون است و ششمین وکوچکترین فرزند آنهاست ، خانواده ی ثروتمندی که شکلات معروف فرانسه را تولید میکنند ،در ژوئن 1974 بریگیته با اندره لوییس رییس بانک ازدواج کرد و این زوج سه فرزند داشتند که بعد از جدایی آنها به طور نامنظم همراه مادرشان زندگی کردند.

چگونه مکرون همسرش بریگیته را ملاقات کرد؟

امانوئل مکرون رهبر جنبش سیاسی ان-مارس بود و زمانی که فقط 15 سال داشت همسر آینده ی خود را ملاقات کرد .زمانی که امانوئل مکرون به شهرت رسید عکسی از او منتشر شد که کنار معلم سال سومش که 25 ساله و متاهل است دیده می شود ، او در آن زمان یک کلاس درس مشترک در یک مدرسه ی کاتولیک با دختر بریگیته که همسن مکرون است داشت ، مکرون نقش اصلی در نمایش مدرسه ای ژاک و استادش به نوشته ی ملان کوندرا را بازی کرد.
به گزارش رویترز در واقع زمانی که مکرون عاشق معلمش شده بود خوانواده اش فکر میکردند عاشق لورانس شده است.آنه فلودا نویسنده ی کتاب امانوئل مکرون نوشته است :که مرد جوان و کامل با خانواده ی سیاسی اش راجع به عشقش به معلمی که ازدواج کرده و سه فرزند دارد صحبت کرد.
خانواده اش از این خبر انفجاری شوکه شدند و پسرشان را از مدرسه ی امیینز در شمال فرانسه خارج کردند و او را برای تمام کردن درسش به پاریس فرستادند. مادر مکرون به فلودا گفته است که ما نمیتوانستیم این را باور کنیم
مکرون و همسرش

پاسخ بانوی اول فرانسه به خواسته خانواده مکرون برای رد ازدواج با او

بانوی اول فرانسه زمانی که خانواده ی مکرون از او خواستند از پسر نوجوانشان دور بماند گفت من هیچ قولی نمیتوانم بدهم.بریگیته سال گذشته به مجله ی بازی پاریس گفته بود امانوئل مکرون به او قول داده بود در 17 سالگی با او ازدواج کند.
در کتاب فلودا نقل قول کرده است که هیچکس نمیداند داستان ما از کدام لحظه عاشقانه شد این به ما مربوط است و راز ماست.
در ماه نوامبر بریگیته و امانوئل مکرون در مراسم یادبود دو ساله از حملات پاریس شرکت کردند امانوئل و بریگیته در کنار خانواده ی قربانیان ایستاده بودند 130 نفر کشته و صدها نفر زخمی حاصل حمله ی تروریست ها به ورزشگاه و رستوران های فرانسه بود و انجا هیچ کس نمی دانست این دو در آینده به کجا خواهند رسید.
مکرون و همسرش

همسر مکرون او را در 15 سالگی دیده بود

 

مکرون و همسرش

چه زمانی مکرون و بریگیته ازدواج کردند؟

سه سال بعد از دیدارها و آشنایی مکرون و معلمش که امروز همسر اوست ، زمانی که 18 ساله و وی 43 ساله بود با یکدیگر زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
پدر مکرون در ابتدا تلاش کرد پسرش را از معلم ادبیات فرانسه اش دور کند چرا که بر این باور بود احساسی که میان این دو نفر وجود دارد غیرطبیعی است. چرا که بریژیت تورونیو نیز احساس علاقه و عشق زیادی نسبت به دانش آموزش داشت
امانوئل مکرون و همسرش در سال 2007 زمانی که بریگیته از همسر قبلی خود طلاق گرفت ازدواج کردند ، رئیس جمهور فرانسه و وزیر سابق اقتصاد پدر ناتنی سه فرزند از همسرش بود که یکی از پسرهایش دوسال از خودش بزرگتر بود .
تیفانی دختر 30 ساله ای که در کمپین گپ پدر خوانده اش  میگوید که مکرون استثناییست و هوش بالایی دارد و برای همین همه ی خانوادهاو را دوست دارند ، مکرون هیچ فرزند واقعی ندارد اما هم اکنون پدر بزرگ هفتمین نوه ی بریگیته است.
ترور

معرفی 6 دانشمند هسته‌ای کشورمان که ترور شدند

شب یلدا

پیام و دلنوشته های مخصوص شب یلدا

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا