ماجرای ازدواج تام کروز با بازیگر زن ایرانی! / ببینید – گوناگون

چهارشنبه 18 اسفند 1395 گوناگون

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، به تازگی یکی از اسرار زندگی شخصی «تام کروز» بازیگر مشهور هالیوود توسط مجله Vanity Fair افشا شده است. این راز درباره ازدواج این بازیگر سینما است. تام کروز که در سال‌های اخیر عضو فرقه‌ای با نام ساینتولوژیست بوده، مدت‌هاست تحت تعالیم کلیسایی مختص همین فرقه قرار دارد و اتفاقا همین فرقه کاملا فانتزی بوده که اسباب دردسرهایی برای تام کروز را ایجاد کرده است. ماجرا زمانی رقم خورده که کروز از همسر سابقش «نیکول کیدمن» جدا شده و برای جلب حسن نیت کلیسای ساینتولوژیست‌ها از اعضای رده بالای این کلیسا می‌خواهد که آنها برای وی همسری انتخاب کنند.

 

 

این کلیسا هم با پیدا کردن یکسری کاندیدای ازدواج با تام کروز شرایطی را برای تست گرفتن از آنها و سپس انتخاب یکی درنظر گرفته است. عمده کاندیداهای کلیسا هم از میان هنرپیشه‌های هالیوودی انتخاب شده‌اند؛ اما وجه ناراحت‌کننده قضیه زمانی رخ داده که کلیسا به هیچ کدام از کاندیداها نگفته که برای چه منظور انتخاب شده‌اند. البته شرط اصلی درباره تمامی کاندیداها آن است که عضو فرقه ساینتولوژیست‌ها باشند. کلیسا به کاندیداها گفته بنا بر آن است که فیلمی درباره کلیسای ساینتولوژیست‌ها ساخته شود و بر این اساس باید از تعدادی بازیگر تست گرفته شود.

 

 

جالب اینجاست که یکی از سوالات این تست، «نظر کاندیدا درباره تام کروز» بوده است. طبق اطلاعات ارائه شده توسط Vanity Fair نازنین بنیادی بازیگر ایرانی‌تبار ساکن در بریتانیا اولین گزینه‌ای بوده که توسط کلیسا برای ازدواج با تام کروز به وی معرفی شده و خطاب به بنیادی گفته شده او بناست ماموریتی مهم برای کلیسا انجام دهد و نکته عجیب ماجرا آنجاست که از این بازیگر زن خواسته شده که پیش از اولین دیدار با تام کروز تمام رازهای زندگی شخصی خویش و حتی فهرست دوستان نزدیکش را در اختیار کلیسا قرار دهد!!!

آیا روابط دیجیتالی و عشق از راه دور، موفق است؟

 

 

بنیادی سپس توسط کلیسا به آمریکا آورده شده و در فاصله زمانی نوامبر ۲۰۰۴ تا ژانویه ۲۰۰۵ با تام کروز معاشرت کرده است؛ اما رابطه آنها به دلیل اختلاف نظراتی که در موضوعات مختلف داشتند زودتر از حد تصور به تیرگی می‌گراید. یکی از اصلی ترین موارد اختلاف اعطای «مدال شجاعت» کلیسای ساینتولوژیست‌ها به تام کروز بوده که این مساله آنطور که کروز فکر می کرده اسباب خوشحالی بنیادی را فراهم نیاورده است.

 

 

بعد از بالا گرفتن اختلافات تام کروز از بنیادی وی به کلیسا فراخوانده شده و از وی خواسته می‌شود درباره این اتفاق با هیچ کس صحبت نکند و جالب اینکه بعدتر که وی درباره آشنایی‌اش با کروز با یکی از دوستان نزدیکش صحبت می‌کند، کلیسا به خاطر این کار او را تنبیه می‌کند؛ نوع تنبیه بنیادی هم کاملا مضحک است؛ چراکه بنیادی مجبور بوده به دفعات به شست‌وشوی سرویس‌های بهداشتی بپردازد!بدتر اینکه کلیسای ساینتولوژیست‌ها ادعاهای بنیادی را تکذیب کرده و گفته است: «کلیسا کسی را تنبیه نمی‌کند آن هم به شیوه‌ای که بنیادی ادعا کرده!» در صورتی که کسی که خود عضو یک فرقه است بعید است درباره آنچه به واسطه عضویت در آن فرقه بر او رفته دروغ بگوید./روزگاران

 

 

2024

منبع : جام نیوز

غذای گران قیمت پسر حاکم دوبی را ببینید - گوناگون

دختران 8ساله بچه مادرشان را به دنیا آوردند! - گوناگون

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا