لیفت گردن

یکشنبه 8 اسفند 1400 سلامت
لیفت گردن

لیفت گردن

یکی از اولین نواحی که علائم پیری در آن نمایان می‌شود، گردن است. از آنجایی که پوست گردن نرم است، زودتر از پوست قسمت‌های دیگر بدن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و می‌تواند یک شخص را پیر، خسته  به نظر آورد. یکی از مزایای عمل جراحی زیبایی گردن این است که آثار پیری را تا حدودی از بین می‌برد. یکی از محبوب‌ترین عمل‌های زیبایی، عمل لیفت و کشیدن پوست گردن است.

 

۱۹۳۵۵۹

لیفت گردن

جراحی لیفت گردن، یکی از جراحی های  مناسب در تغییر شکل ظاهری گردن و زیباسازی آن است. جراح پلاستیک واجد شرایط می تواند به طور چشمگیری ظاهر گردن بیمار را بهبود بخشد.در روش لیفت گردن، با از بین بردن پوست و چربی اضافه از ناحیه گردن و احتمالا تغییر عضله زیرین، ظاهر گردن تغییر می کند.این روش به خودی خود یکی از مطمئن ترین روش های عمل جراحی پلاستیک است

چگونه لیفت گردن انجام میشود:

این عمل  زیبایی  دو تا سه ساعت طول خواهد کشید البته اگر لیپو ساکشن و لیفت صورت و ابرو و یا عمل های دیگر را همراه آن انجام دهید زمان آن متفاوت خواهد بود. برای انجام لیفت گردن باید از سلامت عمومی و فیزیکی و ذهنی برخوردار باشیدو قبل از انجام عمل لیفت گردن حتما مشاوره بگیرید و از دکتر خود بخواهید همه موارد از جمله  از نحوه بیهوشی تا نحوه عمل دوره نقاهت و عوارض عمل برای شما توضیح دهد بعد تصمیم بگیرید.

دلایل لیفت گردن عبارتند از:

1: چروکیدگی گردن

2: چربی اضافی

3: پوست بیش از حد

اگر عضلات گردن شما ضعیف باشند و یا از بین بروند باعث چروک گردن و یا اصطلاح گردن بوقلمونی میشوید.برای اصلاح این مشکل جراح شما ممکن است جراحی پلیدیسپلاستی را توصیه کند جراح زیر چانه یا پشت گوش را برش میدهد و به عضله گردن پیوند میدهد.گاهی اوقات این ممکن است حتی به معنی از بین بردن برخی عضلات باشد.جراح شما ممکن است از بافت های دائمی برای نگه داشتن بافت در جای خود استفاده کند.روش جدیدی نیز وجود دارد که در آن جراح ممکن است قادر به برش های کوچکتر باشد و از آندوسکوپی برای تکمیل جراحی استفاده کند.از اینکه راجع به همه ی گزینه های خود برای جراحی سوال پرسیده اید اطمینان حاصل کنید.نوع بیهوشی ای که میخواهید استفاده شود را با جراح خود هماهنگ کنید اگر میخواهید در طول جراحی خواب باشید باید از بیهوشی عمومی استفاده کنید در غیر این صورت جراح شما میتواند از بی حسی موضعی و آرام سازی استفاده کند.

 

چه مواردی  قبل از جراحی لیفت گردن باید بررسی شود:

پیش از جراحی سلامت عمومی بدن شما طی یک جلسه مشاوره با پزشک ارزیابی می شود. در این جلسه موارد زیر بررسی می شود:

1: دلیل نیاز به جراحی از نظر شما، نتیجه و انتظارات شما از جراحی

2: بررسی سوابق پزشکی شما از جمله ابتلا به بیماری های خاص، بیماری های قلبی و عروقی، داشتن حساسیت و آلرژی

3:بررسی داروهای مصرف شده

4بررسی سابقه استفاده از محصولات توتون و تنباکو و الکل

5:سابقه جراحی……

بیماری COPD یا انسداد مزمن ریوی

بیماری COPD یا انسداد مزمن ریوی

غذاهای سرشار از ویتامین C

غذاهای سرشار از ویتامین C

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا