لیدی گاگا جوایز مراسم MTV دریافت کرد/ ماسک های عجیب لیدی گاگا

سه‌شنبه 11 شهریور 1399 چهره ها
جوایز موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی ۲۰۲۰

 

درو جوایز مراسم MTV توسط لیدی گاگا

جوایز موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی ۲۰۲۰ در تاریخ ۳۰ اوت ۲۰۲۰ در نیویورک برگزار شد. کیکه پالمر میزبان این مراسم بود. لیدی گاگا و آریانا گرانده با ۹ بار، بیشترین سهم نامزدی را در مراسم داشتند و گاگا برای اولین بار جایزه ام‌تی‌وی تریکان را دریافت کرد. نامزدهای بهترین هنرمند جدید در ۲۳ ژوئیه سال ۲۰۲۰ مشخص شد و سایر گروه‌ها در ۳۰ ژوئیه اعلام شدند. همچین. رأی دادن طرفداران از ۳۰ ژوئیه آغاز شد و در ۲۳ اوت به پایان رسید.

 مراسم اهدای جوایز ام تی وی وی ام ای (MTV Video Music Awards 2020) امسال با ادای احترام به چادیوک بوزمن ستاره ی فیلم “پلنگ سیاه” که جمعه گذشته بعد از چهار سال مبارزه خاموش با سرطان درگذشت آغاز شد.

به گزارش ایران آرت، کیکی پالمر مجری مراسم یک شنبه شب که به شکل مجازی برگزار شد مرگ ناگهانی این بازیگر ضایعه ای عظیم خواند و گفت: “قبل از آنکه امشب سراغ موسیقی برویم، باید از ضایعه ی عظیم چادویک بوزمن بگوییم، بازیگری که شور و استعدادش الهام بخش همه ی هوادارانی است که از او تأثیر پذیرفته بودند و تمام کسانی که با او ملاقات کرده بودند. ما مراسم امشب را به مردی تقدیم می کنیم که روحش انسان های بسياري را تحت تأثیر قرار داده. او یک قهرمان واقعی است. نه فقط روی پرده های سینما بلکه به واسطه ی عملش. تأثیر او تا همیشه ماندگار خواهد بود.”

 

بوزمن که هرگز مبارزه ی خود با سرطان را فاش نکرده بود، در کنار همسرش “تیلور سیمون لدوارد” در لس آنجلس از دنیا رفت. بعد از سخنان پالمر، شبکه ی ام تی وی ویدیویی به یاد بوزمن روی ایر برد و بخش هایی از حضورش در مراسم سال ۲۰۱۸ را پخش کرد. بوزمن هنگام دریافت جایزه ی “بهترین قهرمان” روی صحنه گفت: “دریافت جایزه برای بازي در نقش یک ابرقهرمان فوق العاده است. اما عالی تر این است که قهرمانان واقعی زندگی را بازشناسیم.”

جدیدترین عکس های بازیگران و همسرانشان۱۳۹۷

 

لیدی گاگا ستاره جوایز MTV شد

لیدی گاگا ستاره جوایز MTV شد

 

“لیدی گاگا” با استفاده از ماسک های عجیبش کوشید مراسم امسال ام تی وی را به رسالتش نزدیک کند. این ستاره پاپ در حالیکه به انواع و اقسام اکسسوری های صورت مجهز شده بود، در این مراسم به هوادارن توصیه کرد که ماسک های شان را بزنند. او روی فرش قرمز مراسم با موهای نقره ای و ماسکی که به تنگ ماهی شبیه بود ظاهر شد.

 

ماسک های عجیب لیدی گاگا

ماسک های عجیب لیدی گاگا

 

لیدی گاگا سپس روی صحنه هنگام اجرای آهنگ و در زمان دریافت جایزه ی “بهترین همکاری” ماسکی شبیه “مکس دیوانه” پوشیده بود. او در لحظات دیگری از مراسم ماسک های دیگری از جمله ماسکی که شبیه به شخصیت “دارث ویدر” بود را بر چهره زد و برای دریافت جایزه “بهترین هنرمند سال” با ماسکی نقره ای روی صحنه آمد.

در نهایت لیدی گاگا برنده ی اسکار یک بار دیگر در مراسم ظاهر شد تا جایزه ی دیگری تحت عنوان “ترای کان” دریافت کند. او روی صحنه گفت: “مراقب خودتان باشید، و حرف دل تان را بزنید، شاید بنظر تکراری برسد اما… ماسک بپوشید.”

 

ماسک های عجیب لیدی گاگا

ماسک های عجیب لیدی گاگا

ماسک های عجیب لیدی گاگا

ماسک های عجیب لیدی گاگا

 

لیدی گاگا ستاره جوایز MTV شد

لیدی گاگا ستاره جوایز MTV شد

ماسک های عجیب لیدی گاگا

ماسک های عجیب لیدی گاگا

ریحانه پارسا و روزبه بمانی

واکنش ریحانه پارسا به شایعه رابطه با روزبه بمانی

بهترین بازیگر مرد جشنواره اورنبورگ

بهترین بازیگر مرد جشنواره اورنبورگ

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا