قیمت طلا، دلار، سکه امروز ۹۸/۰۵/۱۴

دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ دسته‌بندی نشده
قیمت طلا، دلار، سکه امروز
قیمت طلا و سکه و دلار

 

هم‌اکنون هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۱۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی ۴میلیون و ۱۶۳ هزار تومان قیمت خورده است

قیمت طلا و سکه

قیمت طلا نسبت به روز کاری قبل، تغییر چندانی نداشته است؛  هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۴۱۰ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار با قیمت ۵۴۶ هزار و ۷۰۰ تومان و هر مثقال طلا با قیمت یک میلیون و ۷۸۱ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.
سکه‌فروشان سبزه‌میدان، امروز قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید را ۴ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم را ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان، نیم‌سکه بهار آزادی را ۲ میلیون و ۲۴۸ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی را یک میلیون و ۴۴۹ هزار تومان و سکه گرمی را ۹۵۹ هزار تومان اعلام کرده‌اند.

price-gold-980514.JPG

قیمت طلا و سکه و دلار

قیمت دلار

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۵۵ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۵۳۴ تومان تعیین شده است.
قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل، نوسان جزئی داشته است به‌نحوی که قیمت دلار در صرافی‌های بانکی بدون تغییر و دلار آزاد نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت  دلار در بازار آزاد بعد از آنکه تا نزدیکی ۱۱ هزار تومان سقوط کرد روند صعودی را در پی گرفت و طی هفته گذشته قیمت دلار در خیابان فردوسی با عبور از کانال ۱۲ هزاری در محدوده های قیمتی ۱۲ هزار و ۲۰۰ تا ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان هم معامله می شد. اما بار دیگر روند قیمت دلار و یورو در بازار نزولی شده است.

price-dollar-980514.JPG

چهره سینمایی سال 97

نامزدهای مؤثرترین چهره سینمایی سال 97

قیمت طلا، دلار، سکه امروز

جدیدترین قیمت خودروهای خارجی ودلار، سکه و طلا 98/05/12

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا