قیمت سکه و طلا در بازار (یکشنبه ۹۷/۱۲/۰۵)

یکشنبه 5 اسفند 1397 دسته‌بندی نشده
قیمت طلا،  دلار، سکه و ارز امروز 98/01/27

 

امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۳۱ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان معامله می‌شود.

 

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دومیلیون و ۶۵۱ هزارتومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۷۱۶ هزارتومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۴۶ هزار تومان فروخته می‌شود.

 

هر گرم طلای ۱۸عیار ۴۵۱ هزار و ۸۰۰ تومان و  هر مثقال طلا، یک میلیون و ۹۵۷ هزارتومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۳۲۸.۹ دلار معامله می‌شود.

? سکه_امامی : 4.932.000
? سکه_قدیم : 4.730.000
? نیم_سکه : 2.650.000
? ربع_سکه‌ : 1.720.000
? سکه_گرمی : 850.000
? آبشده_نقدی‌ : 1.957.000
? گرم18عیار : 451.800

 قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۲/۰۵|دلار ۱۳۶۵۰ تومان شد 

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به روز گذشته ۱۱۵۰ تومان افزایش داشته است.

 

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک ها، ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان است. قیمت یورو نسبت به روز قبل ۸۰۰ تومان رشد داشته است.

 

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

 

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

منبع:سرپوش

ورود سامانه باشی جدید به کشور از فردا

ورود سامانه باشی جدید به کشور از سه شنبه (7 اسفند)

گروه خودروسازی سایپا تحویل خودرو به مشتریان را به ۲برابر افزایش داده است.

خودروسازی سایپا تحویل خودرو به مشتریان را به ۲برابر افزایش داده است.

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا