قیمت دلار۲۳هزار تومان شد

دوشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۹ گوناگون
قیمت دلار امروز

قیمت دلار و ارز  در صرافی‌های بانکی اعلام شد.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی‌های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما با وجود افزایش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده است و فعالان این بخش می‌گویند که قیمت‌ها متأثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده‌اند.

امروز (۲۳ تیر ۹۹) هر دلار آمریکا   ۲۳ هزار تومان ، قیمت هر پوند انگلیس ۲۸هزار ۸۰۰ تومان و قیمت  هر اسکناس یورو به قیمت۲۶ هزار تومان به فروش می رسد.

امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را برای کمتر از ۲۰۰۰ دلار،  ۲۱ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت یورو را ۲۴  هزار و ۸۰۸ تومان و ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۲۷ هزار و ۷۱۹ تومان و ۲ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

 

  هم‌اکنون در بازار آزاد  امروز سکه و طلا:

 

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان ، قیمت سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ،قیمت نیم سکه بهار آزادی ۵ ملیون۳۰۰هزار تومان،قیمت ربع سکه بهار آزادی ۳ میلیون ۸۰ هزار تومان ,سکه گرمی یک‌میلیون و ۶۳۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۹۸۴ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۳۱۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است وضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۸۰۷  دلار معامله می‌شود.

اشتباهاتی که اثر ضدعفونی کننده های دست را از بین می برد

نکاتی که باید در مورد مواد ضد عفونی کننده های دست بدانیم

قیمت طلا، دلار، سکه امروز

قیمت دلار و ارز،طلا،سکه در بازار امروز 99/04/21

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا