» برگزیده » جدیدترین قیمت خودروهای خارجی ودلار، سکه و طلا ۹۸/۰۵/۱۲

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۱

قیمت امروز دلار و سکه وطلا وخودرو

جدیدترین قیمت خودروهای خارجی ودلار، سکه و طلا ۹۸/۰۵/۱۲

جدیدترین قیمت خودروهای خارجی ودلار، سکه و طلا ۹۸/۰۵/۱۲
قیمت امروز دلار و سکه وطلا وخودرو

قیمت دلار و ارز

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۲ هزار تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳ هزار و ۲۸۲ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۶۵۸ تومان تعیین شده است.
قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز قبل، نوسان جزئی داشته است به‌نحوی که قیمت دلار در صرافی‌های بانکی با افزایش ۱۰۰ تومانی و دلار آزاد نیز با افزایش نسبت به روز کاری قبل مورد معامله قرار می‌گیرد.

قیمت  دلار در بازار آزاد بعد از آنکه تا نزدیکی ۱۱ هزار تومان سقوط کرد روند صعودی را در پی گرفت و طی هفته گذشته قیمت دلار در خیابان فردوسی با عبور از کانال ۱۲ هزاری در محدوده های قیمتی ۱۲ هزار و ۲۰۰ تا ۱۲ هزار و ۴۰۰ تومان هم معامله می شد.

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش به مردم با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۲ هزار تومان و قیمت دلار برای خرید از مردم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.
گفتنی است، امروز قیمت دلار در صرافی های بانکی اندکی بیشتر از قیمت دلار در صرافی‌های آزاد است؛ هم اکنون قیمت دلار برای فروش به مردم در بازار آزاد با رشد اندک نسبت به روز کاری قبل ۱۲ هزار و ۸۰ تومان تعیین شده است.

قیمت یورو در صرافی‌های بانکی نسبت به روز کاری قبل،  تغییر نداشته و برای فروش به مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۴۰۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۲۸۲ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۴ هزار و ۶۵۸ تومان تعیین شده است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۶۵۴ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۲هزار و ۹۵۰ تومان و ۹ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴هزار و ۱۹۲ تومان  برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ و ۶۰۲ تومان و یک ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

dollor.JPG

قیمت طلا و سکه

امروز در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلا نسبت به روز کاری قبل، افزایش داشته است؛  هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۴۰۸ هزار و ۹۰۰ تومان، هر گرم طلای ۲۴عیار با قیمت ۵۴۵ هزار و ۱۰۰ تومان و هر مثقال طلا با قیمت یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.

سکه‌فروشان سبزه‌میدان، امروز قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید را ۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح قدیم را ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان، نیم‌سکه بهار آزادی را ۲ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی را یک میلیون و ۴۶۹ هزار تومان و سکه گرمی را ۹۷۰ هزار تومان اعلام کرده‌اند.

gold-price.JPG

جدیدترین قیمت خودروهای خارجی

روزنامه دنیای اقتصاد قیمت صفر کیلومتر برخی خودروهای خارجی را منتشر کرده است.

price-car.jpg

گردآوری : گروه خبر سیمرغ


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : برگزیده
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.