قلعه روستایی بورگ التز آلمان

دوشنبه 19 خرداد 1399 جاذبه های گردشگری
قلعه روستایی بورگ التز آلمان
قلعه عجیب بورگ التز | مجله دلتا
خانواده التز که مالکان اصلی این قلعه هستند، در طول دوره‎های مختلف این بنا را با معماری‎های مختلف ساخته‎اند. به‎عنوان مثال ساختمان‎های Rubenach به سبک گوتیک بوده که اساس نحوه تابش نور و ارتفاع تاکید بسیار ساخته شده و یا ساختمان‎های Kempenich که در قرن شانزدهم میلادی ساخته شده، پیچیدگی‎های اولیه مدرن با پایه‎های ۸ ضلعی و همچنین برج‎هایی از جنس چوب را به نمایش گذاشته است.قسمتهای مختلف این قلعه متشکل از خانه شیر طلایی، خانه شیر نقره‎ای و خانه شاخ‎های بوفالو  می‎شود که هر کدام از آن‎ها دارای ساختمانی چهار طبقه زیبا  و فوق  العاده است.

فضای درونی قلعه بورگ التز

 در فضای داخلی این قلعه ی زیبا و عجیب  یک کلیسای کوچک، در یکی از دالان ها  به همراه یک آشپزخانه سرد و تاریک در انتهای خود  قرار دارد، نمونه‎ای از یخچال‎های قرون وسطی را نشان می‎دهد. این یخچال از جنس سنگ است و آن را برای  خنک نگه داشتن شیر و پنیر به مدت طولانی استفاده می کردند.دکوراسیون داخل این قلعه  ترکیبی از مبلمان قرون وسطایی و مدرن است.این کاخ زیبا  حدود ۸۰ اتاق مختلف دارد که بیشتر آن‎ها شومینه دارند.

حتما بخوانید : قلعه زیبا و باستانی فلک الافلاک خرم آباد

 جالب این‎جااست که به شیوه آغاز معماری دوره مدرن،  توالت‎هایی در داخل این قلعه ساخته شده که دارای سیستم آبرسانی با آب تمیز است که از طریق لوله کشی از پشت بام و چکیدن آب مورد استفاده قرار می گرفته است.تهویه هوا و گردش هوا در داخل این قلعه از طریق چندین اتاق صورت می‎گیرد و پرده‎های آن، که روی دیواره‎های طبقه همکف نصب شده، قابل کنترل است.

حتما” بخوانید :قلعه های معروف و دیدنی ژاپن

قلعه بورگ التز به زیبایی بازسازی شده است و موجب شده تا برخی از سبک‎های معماری مختلفی که در اینجا وجود داشته به صورتی مرتب  و یکپارچه تغییر پیدا کرده. به طوری که زمانی که شما به این قلعه نگاه می‎کنید آن را به صورت یک ساختمان یکپارچه مشاهده می‎کنید،

شهری روی آب

معرفی بزرگترین شهری روی آب

پارک ژوراسیک تهران

بوستان دایناسورهای متحرک یا پارک ژوراسیک تهران

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi