فیلم  سینمایی در اعیاد سعید قربان تا غدیر

شنبه، ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ سینما
فیلم سینمایی در شبکه نمایش سیما
فیلم  سینمایی در شبکه نمایش سیما
شبکه نمایش در فاصله زمانی اعیاد سعید قربان تا غدیر با مرورفیلم‌هایی از سینمای کمدی، جذاب و سرگرم کننده مهمان خانه‌ها می‌شود.

سینمایی ایران، شبکه نمایش از شنبه ۱۹ مرداد تا اول شهریور در فاصله زمانی اعیاد سعید قربان تا غدیر، با مرورفیلم‌هایی از سینمای کمدی، جذاب و سرگرم کننده و نیز پخش فیلم‌های جدید مهمان خانه‌ها می‌شود.

در هفته پیش رو، مرور سینمای کمدی در جدول پخش شبکه نمایش قرار دارد که فیلم‌های «پرستار بچه ها»، «زن بدلی»، «غول بزرگ مهربان»، «آشپزباشی»، «پنگوئن‌های آقای پاپر»، «دیدی و ارثیه فامیلی» و «اگه میتونی منو بگیر» به ترتیب از شنبه ۱۹ مرداد تا جمعه ۲۵ مرداد پخش می‌شوند و تکرار این فیلم‌ها در ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد خواهند بود.

در بخش فیلم‌های ساعت ۲۳ این هفته «پاپیون»Papillon محصول ۲۰۱۷ در تاریخ جمعه ۲۵ مردادو٬ فیلم‌های «مسیر همیشگی “The commuter محصول ۲۰۱۸ فرانسه در تاریخ یکشنبه ۲۰ مرداد،و«آلفا“Alphaمحصول ۲۰۱۸ در تاریخ پنجشنبه ۲۴ مرداد  از این شبکه پخش می‌شوند.

فیلم  سینمایی در شبکه نمایش سیما

«پاپیون» Papillon

فیلمی در ژانر درام به کارگردانی مایکل نوئر محصول ۲۰۱۷ است. از جمله بازیگران آن چارلی هونام، رامی ملک، تامی فلاناگان .. است.

دزد گاوصندوقی اهل پاریس به نام هنری چاریر ملقب به پاپیون را دنبال می‎کند. او ناعادلانه متهم به قتل شده و برای گذراندن حکم حبس ابدش به جزیره‌ای معروف به جزیره شیطان فرستاده می‎شود. پاپیون که مصمم است تا به هر نحوی از این زندان وحشتناک بگریزد، برای خود یک متحد غیرمنتظره پیدا می‎کند و آن، جاعل تبهکاری به نام لوییس دیگا است. این رابطه آن‌ها که در ابتدا به عنوان یک رابطه سودمند دو طرفه آغاز شده بود، همانطور که آن‌ها برنامه‎های خود را به سوی فرار پیش می‎برند، به یک رابطه شایسته و مناسب رشد پیدا می‎کند…

مسیر همیشگی The commuter

فیلمی در ژانر اکشن به کارگردانی ژاومه کویت سرا، محصول سال ۲۰۱۸ است. از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به لیان نیسون، ویرا فارمیگا، سام نیل … اشاره کرد.

مایکل (لیام نیسون) یک فروشنده بیمه است که روزی یک بار بین محل کار و خانه با قطار در حال رفت‌وآمد است. بعد از تماس یک غریبه مرموز (ویرا فارمیگا)، مایکل مجبور می‌شود تا هویت مخفی مسافری در قطار را قبل از آخرین ایستگاه کشف کند. همان‌گونه که او در حین گذر زمان برای حل این معما کار می‌کند، متوجه می‌شود که یک نقشه مرگبار در حال آشکار شدن است و مایکل ناخواسته وارد توطئه جنایی می‌شود که مرگ و زندگی مسافران قطار را در دست می‌گیرد….

«آلفا“ Alpha

فیلمی در ژانر درام تاریخی و ماجراجویی به کارگردانی آلبرت هیوز محصول سال ۲۰۱۸ است که از بازیگران آن می‌توان به کدی اسمیت، مک فی، لئوناردو وارلا… اشاره کرد.

این فیلم که در بیست هزار سال پیش و در آخرین عصر یخبندان اتفاق می‌افتد. داستان گروهی غارنشین را روایت می کند که برای بقا می‌جنگند. در این بین، جوان‌ترین غارنشین گروه طی اتفاقی دچار سانحه شده و از آن‌ها جدا می‌شود و…

در بخش سینمای دنباله دار نیز روز‌های پنجشنبه و جمعه سری فیلم‌های «مرد مورچه‌ای» محصول ۲۰۱۵ و «مرد مورچه‌ای و زنبور» محصول ۲۰۱۸به نمایش در خواهند آمد.

گفتنی است فیلم‌های برگزیده سینمایی نیز طبق روال جدول پخش تابستانی شبکه نمایش، ساعت ۱۷ هر روز از این شبکه پخش می‌شوند.

معرفی برگزیده های جشن سینما سینما

شکایت ناصر محمدخانی از عوامل  فیلم یادم تو را فراموش

جریان شکایت ناصر محمدخانی چیست

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا