» ورزشی » فروغی: اجازه نخواهد داد ۹۰ در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۲

 کد خبر: 167094
 151 بازدید

فروغی: اجازه نخواهد داد ۹۰ در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود.

فروغی: اجازه نخواهد داد ۹۰ در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود.

 

«فوتبال برتر» جایگزین «نود» است
مدیر شبکه سه: اجازه نمی دهیم عادل و برنامه اش به شبکه دیگری بروند
.
در چند روز گذشته رسانه ها ورزشی گمانه هایی درباره پخش «نود» از دیگر شبکه های تلویزون را مطرح کرده بودند، قائم مقام شبکه سه در مصاحبه ای تاکید کرده که از تغییرات و حذف برنامه عادل فردوسی پور از سال ها پیش باید اتفاق می افتاد.
.
جعفر عبدالملکی قائم مقام مدیر شبکه سه سیما در پاسخ به این پرسش که سرنوشت برنامه «نود» به‌عنوان یک برند تلویزیون پس از گذشت حدود ۲۰ سال چه خواهد شد به ایسنا گفت: «این اقدام در پی تغییرات در یک رویکرد طبیعی صورت گرفت. این برنامه می‌بایست تغییر می‌کرد. البته این تغییرات می‌بایست چند سال پیش اتفاق می‌افتاد و زودتر از اینها انجام می‌شد.»
.
عبدالملکی در پاسخ به این پرسش که تغییرات این برنامه در چه زمینه و به چه مواردی بر می‌گشت، توضیح داد: «تغییرات در زمینه فوتبال، گزارش‌ها، حواشی فوتبال و مسائل مربوط به فوتبال و کنش و واکنش‌های فوتبال بود.»
.
او در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه دیگری جایگزین «نود» شده است؟ گفت: «این برنامه در قالب برنامه دیگری پخش خواهد شد. بخش عمده‌ای از برنامه «نود» بر عهده برنامه «فوتبال برتر» است. به‌نوعی فوتبال برتر جایگزین شده است. البته ما جلسه‌های اختصاصی برگزار خواهیم کرد تا جایگزین خوبی را برای ۹۰ متناسب با ذائقه مردم تولید کنیم.»
.
قائم مقام مدیر شبکه سه سیما درباره نوع برخورد شبکه با این برنامه که به چنین سرنوشتی دچار شد، مطرح کرد: «درباره این برنامه، رفتار سازمانی صورت گرفت اما باید گفت، عادل فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماند؛ چراکه نیروی رسمی سازمان است و نسبت به سازمان وفادار است و اختلاف‌ها صرفاً مربوط به برنامه «نود» بوده است.»
.
عبدالملکی همچنین در ادامه تاکید کرد: «شبکه سه سیما اجازه نخواهد داد ۹۰ در هیچ شبکه دیگری روی آنتن برود. ما سعی داریم که جایگزین برنامه را متناسب با ذائقه مردم طراحی و تولید آن را شروع کنیم. این جایگزینی بدون حضور ایشان خواهد بود و قطعاً عادل فردوسی‌پور در شبکه سه نخواهد بود.»


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.