فردا وضعیت پخش برنامه برنده باش و برنامه نود مشخص میشود

یکشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ چهره ها
فردا وضعیت پخش برنامه برنده باش و برنامه نود مشخص میشود

عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما گفت:شورای نظارت بر صدا و سیما فردا برای برنامه های «برنده باش» و «۹۰» تصمیم گیری می کند. برنامه برنده باش و نود

برنامه برنده باش و نود

احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صداوسیما در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت:شورای نظارت بر صداوسیما فردا (دوشنبه) میزبان میرباقری معاون سیما، شهریاری معاون اداری و مالی سازمان، فروغی مدیر شبکه سه و مهدوی مهر مدیر کل بازرگانی سازمان خواهد بود.

وی افزود:حضور میرباقری و شهریاری برای بررسی اتفاقات پیرامون برنامه ۹۰ خواهد بود. اینکه برنامه ۹۰ پخش خواهد شد یا نه همه بستگی به جمع بندی و توضیحات ارائه شده در شورا دارد.

قاضی زاده در ادامه یادآورد شد:بررسی نحوه درآمد، بحث بازرگانی، مسابقات اپلیکیشنی و ستاره مربع ها و ادامه پخش برنامه «برنده باش» نیز مربوط به حیطه مالی سازمان است که این موضوع نیز فردا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی در مورد اینکه آیا در این جلسه درباره منابع درآمدی مسابقه «عصر جدید» هم بحث خواهد شد عنوان کرد:مسابقه «عصر جدید» مشکلی ندارد و درآمدهایش از راه آگهی کسب می شود.

خانوم بازیگر و دخترش با هم به دانشگاه میروند

خانوم بازیگر و دخترش با هم به دانشگاه میروند

مهناز افشار

توضیحات وکیل مدافع «مهناز افشار»

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا