فایل راهنمای اندروید 7 نوقا برای گلکسی اس 6 جزئیات کلیدی این آپدیت را مشخص کرد – فناوری

چهارشنبه 20 بهمن 1395 فناوری

[ad_1]

مدتی قبل، کمپانی سامسونگ سرانجام بروزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا را برای دو گوشی هوشمند پرچم‌دار گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج منتشر کرد. چند هفته پیش در خبرها خواندیم که سامسونگ در حال آماده‌سازی آپدیت یادشده برای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج است. همچنین در زومیت مطلبی در مورد مقایسه‌ی اجرای اندروید نوقا روی گلکسی اس ۷ و اس ۶ منتشر کردیم. حال فایل راهنمای این بروزرسانی به‌صورت آنلاین منتشر شده و با توجه به این فایل، جزئیات بیشتری در مورد ویژگی‌های کلیدی اندروید نوقا برای گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج مشخص شده است.

در تصاویر اسکرین‌شات موجود در فایل راهنمای مورد بحث، به نظر می‌رسد اندروید نوقا روی گلکسی اس ۶ کم و بیش شبیه به شکل و شمایل این آپدیت در گلکسی اس ۷ خواهد بود. دارندگان گوشی هوشمند گلکسی اس ۶ با دریافت بروزرسانی اندروید نوقا، رابط کاربری گریس‌یو‌آی و تمام امکانات آن را تجربه خواهند کرد. همان‌طور که احتمالا می‌دانید این رابط کاربری اولین‌ بار سال گذشته و در گوشی هوشمند گلکسی نوت ۷ معرفی شد. در این آپدیت، رابط کاربری جدیدی برای دوربین در نظر گرفته شده است که می‌توان در آن از ژست‌های حرکتی بسیار مفید بهره برد. علاوه بر این، حالت جدیدی برای نمای پاپ‌آپ اضافه شده است و نوار وضعیت و اطلاع‌رسانی‌ها نیز بازطراحی شده‌اند.

افزون بر آنچه گفته شد، با توجه به فایل راهنمای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس ۶، مشخص می‌شود که برخی از ویژگی‌ها از جمله قابلیت موشن‌پانوراما یا همان سلفی عریض با حرکت، بهبوددهنده‌ی نمایش ویدیو، حالت بهبود عملکرد، حالت‌های غذا، فلش‌سلفی و هایپرلپس در دوربین و نیز قابلیت صفحه‌ی همیشه روشن (Always On Display) به‌صورت اختصاصی فقط در گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج ارائه شده‌اند و بنابراین خبری از حضور این ویژگی‌ها در گلکسی اس ۶ نخواهد بود.

اپل وابستگی خود را به نمایشگر سامسونگ کم می‌کند - فناوری

لازم به ذکر است که سامسونگ تا به این لحظه هنوز در مورد زمان انتشار به‌روزرسانی اندروید ۷.۰ نوقا برای گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج هیچ اطلاعاتی ارائه نکرده است. در زیر می‌توانید تصاویری از فایل‌ راهنمای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس ۶ را مشاهده کنید.

android 7 galaxy s6

android 7 galaxy s6

نظر شما در این مورد چیست؟


منبع : زومیت

تویوتا یاریس 2017: نخستین عکس های فیس لیفت جدید - فناوری

مازراتی چه زمانی به فراخوان‌ های پرتعداد خود پایان خواهد داد؟ - فناوری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا