فان بومل خطاب به شاگردانش:/ بین دو نیمه از مسی پیراهن نگیرید، فقط آخر بازی!

سه‌شنبه 27 شهریور 1397 ورزشی

به گزارش “ورزش سه”، در تاریخ فوتبال تا کنون شاهد درگیری‌های زیادی بوده‌ایم، درگیری بین دو تیم رقیب، درگیری بین هواداران تیم‌ها و حتی گاهی درگیری بین بازیکنان یک تیم. ولی حالا به نظر می‌رسد که امروز سه‌شنبه وقتی سوت پایان بازی تیمهای بارسلونا و آیندهوون در ورزشگاه نوکمپ به صدا درآید، شاهد یک درگیری از نوع دیگری خواهیم بود. درگیری برای بدست آوردن پیراهن لیونل مسی. داستان از آنجا شروع شد که مارک فان‌بومل، بازیکن سابق تیم ملی هلند و باشگاه بایرن مونیخ در آستانه‌ی این بازی به بازیکنانش اجازه داده که در پایان مسابقه برای پیراهن لیونل مسی با هم مبارزه کنند.

فان بومل که در فصل 2005/2006 برای مدت کوتاهی در بارسلونا با مسی همبازی بوده در کنفرانس خبری روز دوشنبه‌ی خود با اعلام این خبر عجیب گفت:” اگر فردا در مقابل بارسا نتیجه‌ی خوبی بدست بیاوریم، اگر بازیکنانم آخر بازی برای بدست آوردن پیراهن مسی با هم درگیر شوند هم برایم مهم نیست”.

فان‌بومل 41ساله سرمربی تیمی است که امشب باید در نوکمپ به مصاف قهرمان لالیگا برود. او به خوبی می‌داند که بعضی از بازیکنان تیمش وقتی در مقابل ستاره‌های بزرگ بارسا قرار گیرند ممکن است تحت‌الشعاع نام بزرگ آنها قرار بگیرند، به خصوص وقتی پای ابرستاره‌ای مثل لیونل مسی در میان باشد. ولی فان بومل در عین حال به بازیکانش هشدار می‌دهد و می‌گوید آنها باید رفتار حرفه‌ای داشته باشند و در فاصله‌ی بین دو نیمه از مسی تقاضای پیراهن نکنند، اتفاقی که در گذشته برای بعضی تیمهای دیگر افتاده بود.

آیندهوون درحالی در اولین بازی گروه B لیگ قهرمانان به مصاف بارسا می‌رود که امیدوار است بتواند در این بازی شگفتی‌ساز باشد، به خصوص با توجه به اینکه مربی‌اش فان‌بومل انگیزه‌ی زیادی برای نتیجه گرفتن در مقابل تیم سابقش را دارد.

 

بازدیدکنندگان : ۹ نفر

باشگاه استقلال: شرمنده هوادارانمان شدیم

مصدومیت فرشید اسماعیلی جدی نیست

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi