» طالع بینی » فال کائنات پنجشنبه ۱۹ مهر ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۲۳:۴۱

 کد خبر: 148489
 178 بازدید

فال کائنات پنجشنبه ۱۹ مهر ۹۷

فال کائنات پنجشنبه ۱۹ مهر ۹۷

 

🎗فروردین 🦋
خوشبین و امیدوار باشید. شما یا امروز یا به همین زودی ها احساس می کنید که پر انرژی و مثبت اندیش میباشید. زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

🎗 اردیبهشت 🦋
مراقب منفعت‌ها و فرصت ها که به دست می‌آورید باشید تا آن ها را هدر ندهید. موفقیت ها و راه‌های کوچک پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ تر است.

🎗 خرداد 🦋
هرگز به فردی که نمی شناسید اعتماد نکنید و عنان اختیار خود را به دست غیر ندهید و آنچه به شما می گویند نسنجیده و بدون تحقیق نپذیرید و با مردم دانا معاشرت کنید تا موفق شوید.

🎗 تیر 🦋
سفر در پیش دارید. یا در فکر تغییر مکان زندگی خود میباشید. این تغییر مکان برایتان خوشایند است.

🎗 مرداد 🦋
ناامیدی را از خود دور کنید و از یاس بپرهیزید تا دلشاد شوید و اگر نظر وصلت دارید از آن نهراسید و اقدام کنید که مبارک است.

🎗شهریور 🦋
هرگز به این شاخ و آن شاخ نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید و به کار خود امیدوار باشید که توفیق با شما یار است و با راهنمایی بزرگان موفق خواهید شد.


🎗مهر 🦋
وقت جبران فرصت های از دست رفته است. سعی کنید تغییر در روند زندگی دهید. بازسازی های امید بخش

🎗 آبان 🦋
هرگز از کاری که می کنید نا امید نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

🎗 آذر 🦋
همواره در کار خود کوشا باشید و به فعالیت خود ادامه دهید و از رنج و زحمت کار نهراسید و با مشکلات مبارزه کنید تا موفق شوید.

🎗 دی 🦋
در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

🎗 بهمن 🦋
بر سر دو راهی مانده اید باید برنامه ریزی در زندگی انجام دهید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد. این برنامه ریزی به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.

🎗اسفند 🦋
تا می‌توانید مشغول کار و فعالیت باشید، اما تا زمانی که هوا برای‌تان صاف و یک‌دست شود صبر کنید تا بتوانید موضع جدیدی برای موضوعی خاص اتخاذ کنید.

 


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : طالع بینی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.