فال روزانه/فال کائنات اوشن جمعه ۱۴ شهریور ۱۳۹۹

جمعه، 4 سپتامبر 2020 طالع بینی
فال کائنات روزانه

فال کائنات اوشن 

فروردین

در زندگی هر فردی پستی و بلندی هایی وجود دارد و ممکن است در زمان هایی خوب و در زمان هایی بسیار ناگوار باشد پس برای این موضوع ناراحت و غمزده نباشید چرا که شما مستثنی نیستید، باید با تلاش و کوشش فراوان همواره در جهت بهتر کردن زندگی خود باشید.

اردیبهشت

اگر ناامیدی را از خودتان دور کنید زندگی‌تان شکل بهتری به خود خواهد گرفت و می توانید در تمامی مراحل زندگی موفقیت کسب کنید پس هیچگاه از لطف و کرم خدا غافل و نااميد نباشید.

خرداد

اگر برای رضای خدا کارهای مثبت انجام دهید مطمئن باشید که در جایی به شما نظر خواهد کرد و اگر به مشکل و گرفتاری برخوردید دست شما را خواهد گرفت پس کمک به مستمندان را فراموش نکنید.

تیر

زندگی برای تان در جهت مثبت تغییر خواهد کرد و می توانید به هر آنچه که بخواهید دست پیدا کنید اما باید بیشتر مراقب اعمالتان باشید چرا که ممکن است با یک ندانم‌کاری کوچک در چاه بیافتید و زندگیتان را به سمت نامناسبی سوق بدهید.

مرداد

از بیکاری و بی هدفی در زندگی رنج می برید و همواره به دنبال راهی هستید تا بتوانید برای خود کاری دست و پا کنید و موفقیت رقم بزنید. خداوند درد و دلهای شما را خواهد شنید و به زودی موقعیت مناسبی را برای تان قرار خواهد داد هوشیار باشید تا از آن نهایت استفاده را ببرید.

شهریور

اتفاقات خوب در راه است و ممکن است که از نظر شغلی ترفیع درجه بگیرید و یا اینکه در مسیر زندگی عاطفی خود با فرد مناسبی روبرو شوید در هر صورت سعادت و خوشبختی برای شما خواهد بود.

مهر

هیچگاه از خدا ناامید نباشید و بدانید هر کاری که از دستش بر می آید برای شما انجام خواهد داد پس اگر زمانی نتوانستید به امری دست پیدا کنید بدانید که یا به صلاح شما نیست و یا اعمالتان نمی‌تواند خداوند را راضی و خشنود بکند.

آبان

افرادی که در دور و اطراف شما هستند همواره هوای شما را داشتند و از هیچ تلاشی برای زمانی که در مشکلات به سر می‌بردید مضایقه نکردند پس درست نيست آن ها را در موقعیت سخت تنها بگذارید.

آذر

ممکن است که منزلتان را تغییر دهید و یا اقدام به تغییر شغل کنید این کار برای تان در ابتدا شاید دشوار به نظر برسد اما در آینده برای تان موفقیت‌های بسیاری به دنبال خواهد داشت پس به دلتان بد راه ندهید و خوش بین باشید.

دی

برای رسیدن به هر آنچه که می خواهید فقط توکلتان بر خدا باشد و سعی نکنید تا از افراد نادرستی کمک بطلبید اگر کمی به خودنگری بپردازید مطمئن باشید که در زندگی از جایگاه خوبی برخوردار خواهید شد.

بهمن

بخت و اقبال خود را فقط میتوانید به واسطه توانایی و استعداد های تان خوب و سعادتمند سازید پس خودتان را دست کم نگیرید و اراده تان را در همه جا به کار ببندید.

اسفند

جشن و پایکوبی در پیش دارید که میتواند بسيار روحیه شما را خوب کند و تا مدت‌ها از این موضوع سرزنده و شاد باشید بهتر است در این جشن به خودتان برسید زیرا امکان آشنایی با فرد مهمی برایتان وجود دارد.

فال نوستراداموس 

فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه 15 شهریور 1399

فال نوستراداموس 

فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه 13 شهریور 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi