» طالع بینی » فال و طالع بینی چینی متولدین سال بز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۵

فال و طالع بینی چینی متولدین سال بز

فال و طالع بینی چینی متولدین سال بز

در طالع‌بینی چینی متولدین سال بز، طالع افرادی که متولد سال‌های ۱۳۴۶، ۱۳۵۸، ۱۳۷۰، ۱۳۸۲ و ۱۳۹۴ هستند بررسی می‌شود و صفات بارزشان گفته می‌شود. به اعتقاد بسیاری از افراد شخصیت هر انسان تحت تاثیر نماد سال تولدش قرار می‌گیرد.

 

حیوان سال تولد
موش ۱۳۱۵ ۱۳۲۷ ۱۳۳۹ ۱۳۵۱ ۱۳۶۳ ۱۳۷۵ ۱۳۸۷
گاو ۱۳۱۶ ۱۳۲۸ ۱۳۴۰ ۱۳۵۲ ۱۳۶۴ ۱۳۷۶ ۱۳۸۸
ببر ۱۳۱۷ ۱۳۲۹ ۱۳۴۱ ۱۳۵۳ ۱۳۶۵ ۱۳۷۷ ۱۳۸۹
گربه ۱۳۱۸ ۱۳۳۰ ۱۳۴۲ ۱۳۵۴ ۱۳۶۶ ۱۳۷۸ ۱۳۹۰
اژدها ۱۳۱۹ ۱۳۳۱ ۱۳۴۳ ۱۳۵۵ ۱۳۶۷ ۱۳۷۹ ۱۳۹۱
مار ۱۳۲۰ ۱۳۳۲ ۱۳۴۴ ۱۳۵۶ ۱۳۶۸ ۱۳۸۰ ۱۳۹۲
اسب ۱۳۲۱ ۱۳۳۳ ۱۳۴۵ ۱۳۵۷ ۱۳۶۹ ۱۳۸۱ ۱۳۹۳
بز ۱۳۲۲ ۱۳۳۴ ۱۳۴۶ ۱۳۵۸ ۱۳۷۰ ۱۳۸۲ ۱۳۹۴
میمون ۱۳۲۳ ۱۳۳۵ ۱۳۴۷ ۱۳۵۹ ۱۳۷۱ ۱۳۸۳ ۱۳۹۵
خروس ۱۳۲۴ ۱۳۳۶ ۱۳۴۸ ۱۳۶۰ ۱۳۷۲ ۱۳۸۴ ۱۳۹۶
سگ ۱۳۲۵ ۱۳۳۷ ۱۳۴۹ ۱۳۶۱ ۱۳۷۳ ۱۳۸۵ ۱۳۹۷
خوک ۱۳۲۶ ۱۳۳۸ ۱۳۵۰ ۱۳۶۲ ۱۳۷۴ ۱۳۸۶ ۱۳۹۸

اگر متولد سال بز هستید و تمایل دارید طالع ازدواج متولدین سال بز با متولدین سال‌های دیگر را مشاهده کنید به مطلب مربوط به  طالع بینی ازدواج چینی؛ متولدین سال بز  مراجعه کنید.

طالع‌بینی چینی متولدین سال بز

 • نماد بز هم در فرهنگ غربی و هم در فرهنگ شرقی، نشانه زنانگی است. چون بز‌ها شیک‌پوش، دلربا، عاشق طبیعت و هنرمند هستند و اگر دچار بدبینی، شک و نگرانی نشوند اقبال همگانی را بر می‌انگیزانند.
 • البته بز هیچ وقت از بختش راضی نیست و همیشه فکر می‌کند «مرغ همسایه غاز است». دوستان و همکاران او هم همواره از هوس‌بازی‌های او عصبانی می‌شوند. او نادانسته اسباب دردسر است.
 • یک متولد سال بز اصلا وقت‌شناس نیست و همین باعث می‌شود که حوصله همه از دستش سر برود، در حالی که هرگاه در صدد سود بردن از دیگران بر آید خوب بلد است خود را مطلوب و دوست‌داشتنی جلوه بدهد و حتی گاهی از نظر مالی، روی سر دیگران آوار می‌شود.

 

 

 • از سوی دیگر این شخص خود را به آسانی با هر شرایطی تطبیق می‌دهد، البته مشروط بر اینکه امنیت و آسایش زندگی‌اش – تا جایی که ممکن است – حفظ شود.
 • بز خجالتی و دارای حالتی زنانه است. او با وجود شک و تردید‌های همیشگی، کوتاهی کردن‌ها و گله و شکایت‌هایش، راهنمایی و نصیحت شدن و طرف توجه دیگران قرار گرفتن را دوست دارد.
 • متولدین سال بز فرهیخته و دلربا هستند، اما طبعی ناپایدار و هوسباز دارند. این افراد اغلب مذهبی هستند، اما از هر مذهبی که پیروی کنند تا زمانی به آن پایبند می‌مانند که این پایبندی مانع آسایش زندگی‌شان نشود. واقعیت این است که موهومات، پدیده‌های فراطبیعی، علوم غیبی و طالع‌بینی برای آن‌ها جذاب‌تر از مذهب است.
 • بز دیگران را مسئول تمام پیشامد‌های زندگی‌اش می‌داند. او خودش را در قبال شرایط و وقایع مسئول نمی‌داند و در نهایت اگر مقصری نیافت آن‌ها را به بخت و اقبال حواله می‌کند، چون بر این باور است که هر مشکلی ایجاد شود، اشتباه از طرف او نبوده است.
 • شخص متولد سال بز با دورویی و ریا کاری اسباب ناراحتی دوستان و نزدیکانش را فراهم می‌کند. او احساس مسئولیت نمی‌کند، خلاق نیست و اراده‌اش هم بسیار ضعیف است.

 

متولدین سال بز ممکن است مقداری ریاکار و دورو باشند.

 

 • بز این توانایی را دارد که مانند یک رهبر سخنرانی کند، اما نمی‌تواند کسی را به دنبال خود بکشد، چون خودش برای دنباله‌روی و اطاعت آفریده شده است. البته اگر او در شرایط مناسب و تحت آموزش صحیح قرار بگیرد می‌تواند به موفقیت‌های بزرگی در کار‌های هنری – که نیاز به هوش و استعداد ذاتی دارد – برسد.
 • متولدین سال بز می‌توانند صنعتگر و استادکار خوبی شوند. آن‌ها می‌توانند با اعتماد به نفس، کار‌هایی را که نیاز به جسارت، ظرافت و تخصص دارد پیشه کنند، چون از هوش فراوانی برخوردار هستند.
 • آن‌ها به این که دیگران از ایشان قدردانی کنند، نیازمند هستند و اگر کسی با چاپلوسی از آن‌ها تعریف کند همه کار برایش انجام خواهند داد.
 • شخصیت بز ممکن است بسیار پست یا بسیار والا باشد. همه چیز بستگی به نحوه تربیت، شغل و بخت او دارد.
 • بز باید از هر جنگ و ستیزی دوری کند، چون متاسفانه هیچ وقت نمی‌تواند فرماندهی پیروزمند یا حتی سربازی موفق باشد.

 

دوران کودکی و جوانی و سالمندی متولدین سال بز

 

 • بز‌ها معمولا خوش‌شانس هستند و زندگی آسوده‌ای هم دارند. آن‌ها به خوبی می‌دانند که از چه راهی باید بروند. اگر شما خانه‌ای زیبا و راحت در حومه شهر دارید، خوش‌صحبت هستید و با هنرمندان نشست و برخاست دارید، هرگز شخصی متولد سال بز را به خانه‌تان راه ندهید، چون دیگر نمی‌توانید از دستش راحت شوید. بخاطر اینکه این شخص ذاتاً تجمل‌طلب و دوستدار اهل هنر و طبیعت است.
 • دوران جوانی متولدین سال بز آکنده از ماجرا‌های عاشقانه است، اما در دوران کودکی و پیری بخت با آن‌ها همراه می‌شود.
  در پایان ذکر این نکته کفایت می‌کند که زندگی مرفه، آرامش، دوری جستن از دلواپسی‌ها و به کارگیری راهنمایی‌های مناسب به بز این امکان را می‌دهد که زندگی موفقیت آمیزی داشته باشد.

 

مشاغل متناسب متولدین سال بز

با توجه به روحیات و صفات متولدین سال بز، این مشاغل می‌توانند برای ایشان خوب باشند:
صنعتگر یا کارگر فنی، کاردان فنی، باغبان، هنرپیشه، هنرمند، بازیگر، عکاس، شاعر و نویسنده، موسیقی‌دان و هر شغلی که شبیه این مشاغل باشد.

منبع:ستاره


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : طالع بینی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه