فال روزانه/فال نوستراداموس سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

سه شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ طالع بینی
فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

 

 

فروردین
اتفاقاتی خواهد افتاد که باعث میشود بسیار دستپاچه شوید و نمی دانید چگونه این اوضاع را به صورتی جمع و جور کنيد.آرامش خود را حفظ کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید.

 

ارديبهشت
اگر از مشکلی رنج میبرید و نمی توانید خودتان را خلاص کنید باید از یک بزرگتر کمک بخواهید زیرا ادامه این روند مشکلات بسیاری برایتان بوجود خواهد آورد.

 

خرداد
اگر دعوا و بحثی در میان شما و خانواده تان رخ داد باید صبوری کنید و هم جوابی نکنید چراکه حق با آنهاست و شما راه اشتباهي را پیش گرفته اید.

 

تیر
میخواهید کاری را انجام دهید که مربوط به دلتان است و دوست دارید که از احساساتتان پیروی کنید نگران نظرات دیگران نباشید و این کار را انجام دهید.

 

مرداد
پولهايتان را صرف اموری کنید که هم خودتان خرسند شوید و هم خلق خدا اگر حس میکنید که توانایی مالی ندارید میتوانید از راههای دیگری اقدام کنید.

 

شهریور
راه بس دشواری پیش رو دارید پس خودتان را قبل از اقدام به هرکاری آماده کنید و انتظار هر رخدادی را داشته باشید.

 

فال حافظ آنلاین

مهر
اگر نمی توانید به درستی بر اعصابتان مسلط باشید نباید کارهایی انجام دهید که نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد زیرا علاوه بر عدم موفقیت حساسيتهايتان فراوانتر خواهد شد.

 

آبان
خودتان را برای تغییراتی بسیار بزرگ و عالی آماده کنید ، عدم آمادگی در این مورد شما را از موفقیت دور میسازد و نمی توانید به درستی از شرایط استفاده ببرید.

 

آذر
استواری بر روی وعده هایی که داده اید شاید کار بسیار سختی باشد اما همین امر کلید موفقیت و پیروزی شما برای رسیدن به اهداف است.

 

دی
ثابت قدمی در هرکاری میتواند موفقیت شما را تضمین کند پس این مورد را همواره مدنظر قرار دهید و از مشکلات و موانع نهراسید.

 

بهمن
از توانایی های خود بدرستی بهره ببرید و آنها را هیچ به حساب نیاورید چراکه بسیاری از افراد حسرت استعدادهای شما را می کشند.

 

اسفند
سیاحتی چند روزه برای تغییر روحیه تان میتواند بسیار مفید باشد.تغییر منزل و اسباب کشی خواهید داشت. امکان دارد شغلتان را تغییر دهید.

فال نوستراداموس

فال روزانه/ فال نوستراداموس چهارشنبه 26 شهریور 1399

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه ۲۴ شهریور۱۳۹۹

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا