فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹

شنبه 22 شهریور 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس

 فال نوستراداموس روزانه

 

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

 

فروردین
خبرها و‌پیامهای خوبی به گوشتان خواهد رسید و ممکن است هدیه ای باارزش از کسی بگیرید‌. عاشق کسی خواهید شد که نقاط مشترک زیادی با یکدیگر‌ خواهید داشت.

 

ارديبهشت
خبرهای خوبی برایتان دارم،بزودی به تمامی آرزوها و اهدافتان خواهید رسید و زندگیتان تغییرات بسیار خوبی خواهد داشت، و همچنین به عشقتان هم خواهید رسید.

 

خرداد
مراقب فریب و نیرنگ برخی از به اصطلاح دوستانتان باشید.آنها با مهر‌و‌ محبتی دروغین سعی در صدمه زدن به شما هستند.

 

تیر
به یک میهمانی و‌جشن بزرگ و با شکوه و مجلل دعوت خواهید شد و در آن شرکت خواهید کرد.با اشخاص جدیدی آشنا میشوید و لحظات خوب و خوشی را خواهید داشت.

 

مرداد
مشکلات و‌سختیهای زیادی دارید و مدام بدشانسی می آورید.اما خودتان کنترل کنید و بدانید که با تحمل و تلاش و‌کوشش همه چیز را حل خواهید کرد.

 

شهریور
نگران نباشید چرا که بزودی تمامی ناراحتیها و غصه ها از بین خواهند رفت و همه چیز رو به راه خواهد شد. تغییراتی در زندگیتان رخ خواهد داد که شما را خوشنود خواهد کرد.روزهای خوبی در انتظارتان است.

فال حافظ آنلاین

مهر
بسیار باهوش هستید و راه خودتان را به خوبی پیدا میکنید.آگاهی خوبی دارید و در کارهایتان دقت بالایی دارید. این ویژگی ها را در خودتان حفظ و تقویت کنید تا به اهدافتان برسید‌.

 

آبان
طرح ها و‌نقشه های خوبی در سر دارید و بهتر است با یک فرد با تجربه و‌متخصص مشورت کنید تا به مشکل برنخورید.آینده ی خوبی در انتظارتان است

 

آذر
مشکلات و‌گرفتاریهایتان حل و فصل خواهد شد و راهتان را پیدا خواهید کرد، از فرصتهایتان بخوبی استفاده کنید تا به موفقیت و پیروزی برسید .

 

دی
اتفاقات گذشته کمی شما را ضعیف کرده است،و‌ از روبرو شدن با اتفاقات میترسید،ترس را فراموش‌کنید و‌بدانید موفقیت در انتظارتان است.

 

بهمن
دوست ندارید راز و سرتان را به کسی بگویید، مشکلات و سختیهایی پیش رویتان است که با تلاش و‌کوشش و کمی تحمل حل خواهند شد.

 

اسفند
در معاملاتی شرکت کنید که به آنها اعتماد دارید،با همه خوش رفتاری کنید که به نفعتان است، در آینده فرزندانی خوب و موفق‌و درستکار خواهید داشت.

 

تعبیر خواب………..

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس یکشنبه 23 شهریور 1399

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس جمعه 21 شهریور 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi