» طالع بینی » فال نوستراداموس پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۹

 کد خبر: 148361
 187 بازدید

فال نوستراداموس پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

فال نوستراداموس  پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

 

🔮پيش گويى هاى امروز نوستراداموس

 

🎒 فَروردين :🍑 فردی شجاع, قوی و پر نفوذ هستیدذکه خیلی زود رهبری را بر عهده می گیرید و هر کجا باشید در راس امور قرار می گیرید. از قدرت خوپ برای کمک به دیگران بهره بگیرید.

🎒ارديبهشت :🍑 به سفر هوایی می روید و از آن لذت می برید. به زودی به خواسته ها و هدفهایتان دست می یابید. هر زمان دچار کسالت و رخوت شدید چمدانهای خود را ببندید و به سفر بروید تا روحیه تان تازه شود.

🎒 خرداد :🍑 از ایجاد نفاق بین دیگران خودداری کنید. ممکن است رابطه تان با دوست صمیمی تان بهم بخورد و ناراحت شوید. به رفتار خود با دیگران بیشتر بیندیشید.

🎒 تير :🍑 در فکر ساختن خانه هستید. در این راه تردید به خود راه ندهید. خانه به شما آرامش و امنیت می بخشد. در آنجا می توانید نیرو بگیرید و با انرژی بیشتر به کارهای خود بپردازید.

🎒 مرداد :🍑 با کسی اختلاف پیدا می کنید و ممکن است کار به مشاجره و درگیری بکشد. سعی کنید. مشکل خود را از طریق گفتگو حل و فصل کنید و از دعوا پرهیز نمایید.

🎒شهريور :🍑 در کار حساس و دقیقی شرکت می کنید و به خوبی از عهده انجام آن بر می آیید. به همین خاطر نیز مورد تشویق و ستایش دیگران قرار می گیرید.

🎒 مهر :🍑 سفر دور و درازی در پیش دارید. باید قبل از سفر همه احتیاط های لازم را انجام دهید و با تدارکات لازم حرکت کنید تا از هر خطری در امان باشید.

🎒 آبان :🍑 با اشخاص بزرگ و مشهور و صاحب نفوز ملاقات می کنید و اتفاقات مهمی برایتان رخ می دهد.

🎒 آذر :🍑عده ای به ظاهر دوست اطراف شما را گرفته اند که فقط به فکر سواستفاده از شما هستند. آنها را از خود دور کنید وگرنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرید.

🎒 دى :🍑 نشانه ای از گرفتاری. چشمان خود را بتز نگه دارید و هشیار و مراقب باشید تا دچار دردسر نشوید.

🎒 بهمن :🍑 احساسات و عواطفی پر شود و حرارت دارید. امیدوار باشید, به هدف خود نزدیک می شوید.

🎒 اسفند :🍑 در کار و شغل خود پیشرفت می کنید و ارتقا مقام می یابید. موقعیت حرفه تان مستحکم تر می شود.

 


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : طالع بینی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.