» طالع بینی » فال ماهجونگ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۲۰:۵۹

 کد خبر: 154421
 153 بازدید

فال ماهجونگ چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷

فال ماهجونگ  چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷

 

🐲 فروردین 🐲

کارت: اژدهای سرخ
نماد: مرکز : کارت اژدهای سرخ نشان دهنده موفقیت و تحقق اهداف و آرزوهای شما می باشد.

🐲 اردیبهشت 🐲

کارت: فصل تابستان
نماد: هیزم شکن : هیزم شکن ۳ رکن اساسی از ۵ رکن اساسی در فلسفه چینی را بازی می کند: آتش، چوب و فلز. بنابراین هیزم شکن انسانی با آرزوهای بلند پروازانه و سرشار از انرژی و تلاش است. او نشان دهنده موفقیت و منفعت است که در ازای کار و تلاش حاصل می شود.

🐲 خرداد 🐲

کارت: بامبو
نماد: آب : کارت آب از نیاز برای برقراری ارتباط خبر می دهد. بنابراین رفتن به سفر ممکن است برای برقراری ارتباطی مناسب لازم و ضروری باشد. شما ممکن است برای ارائه یک سند مالکیت فراخوانده شوید یا اینکه رویداد یا اتفاقی جدی برایتان رخ دهد.

🐲 تیر 🐲

کارت: عصا
نماد: هفت ستاره : کارت هفت ستاره بر رشد و پیشرفت خلاقیت و قدرت اشاره دارد. بنابراین شما باید به قوه خلاقیت خود اجازه دهید که آزادانه و بدون حد و مرز پدید آید و شکوفا شود. علاوه براین کارت هفت ستاره از امید به آینده نیز خبر می دهد.

🐲 مرداد 🐲

کارت: باد شمالی
نماد: آب : کارت باد شمالی بر لحظه های سخت و دشوار آینده اشاره دارد.

🐲 شهریور 🐲

کارت: گل داودی
نماد: خوشی و لذت : کارت گل داودی بر دوره ای اشاره می کند که شما شاد و پر نشاط میباشید و اوقات شما با فعالیت های اجتماعی و لحظه های آرامش بخش و مفرح پر شده است. در این صورت شما به دور از دغدغه های زندگی روزمره در آرامش و لذت به سر می برید.

🐉 مهر 🐉

کارت: عصا
نماد: زمین : کارت زمین نشان دهنده موقعیت ثابت و پایدار است که شما در این موقعیت موفق و کامیاب میباشید یا اینکه چنین موقعیت و شرایطی در آینده ای نزدیک برایتان فراهم خواهد شد. این ثبات و پایداری همچنین موجب افزایش موفقیت و رشد چشم انداز شما برای آینده نیز خواهد شد.

🐉 آبان 🐉

کارت: بامبو
نماد: ماهی کپور : کارت ماهی کپور نشان دهنده دستیابی به صلح و آرامش درونی و رها شدن از فشار زندگی روزمره می باشد. بنابراین شما رضایتمندی و خرسندی را درک خواهید کرد. علاوه براین رنگ زنده و پر جنب و جوش ماهی کپور بر زندگی غنی و باشکوه نیز دلالت می کند. این زندگی پر زرق و برق می تواند به معنی پدیدار ثروت مادی یا معنوی نیز باشد.

🐉 آذر 🐉

کارت: عصا
نماد: سیمان : کارت سیمان نشان دهنده نیاز به استراحت و آرامش می باشد.

🐉 دی 🐉

کارت: حلقه
نماد: مروارید : کارت مروارید به زندگی مجلل و با شکوه و رسیدن به پول و ثروت فراوان اشاره دارد. کاری که شما باید انجام دهید این است که بین روح و تن خود هماهنگی و تعادل برقرار کنید.

🐉 بهمن 🐉

کارت: عصا
نماد: آتش : کارت آتش علامت و هشدار بزرگی است بر اینکه چیزی اشتباه یا نا متعادل در شرف وقوع است. بنابراین این هشدار را جدی بگیرید. منابع شما در معرض خطر هستند. این منابع در معرض خطر ممکن است مالی، جانی و یا معنوی باشد. در حقیقت ممکن است همه این منابع در خطر باشند.

🐉 اسفند 🐉

کارت: باد غربی
نماد: فلز : کارت باد غربی نشان دهنده مانعی است که شما قبل ازپیشرفت و رسیدن به اهدافتان با آن رو به رو می شوید. این مانع می تواند هر چیزی باشد، از مانع انسانی گرفته تا موانع کاری.

 

RelatedPost


برچسب ها : , , , , , , , ,
دسته بندی : طالع بینی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.