فال روزانه/ فال نوستراداموس چهار شنبه 1 اردیبهشت 1400

سه‌شنبه 31 فروردین 1400 طالع بینی
فال روزانه

فال روزانه

دوست عزیزی که ۱ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال در روز تولدتان فرصت هایی فوق العاده برای لذت بردن از این روز بسیار مهم خواهید داشت. خوشحالی شما و انرژی مثبتی که در اثر آن در وجودتان ایجاد می شود دیگران را به شما جذب خواهد کرد و حتی می تواند در نهایت وضعیت کاری و اقتصادی شما را تحت تاثیر قرار دهد.

گرفتاری‌های مالی شما در ماه تیر به پایان می‌رسد و در این ماه از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پولی روانه حساب‌های بانکی‌‌تان می‌شود. به لطف این وضعیت لحظه‌های شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه کنید. مرداد ماه امسال زمانی فرا می‌رسد تا کمی به خودتان استراحت دهید و توجه بیشتری به اهل منزل داشته باشید.

فال آنلاین حافظ

فال نوستراداموس

فال روزانه

فال روزانه

فروردين :

زود از کوره در می روید و تندخو و عصبی شده اید. با این رفتار ممکن است دوستان و نزدیکان خود را برنجانید و از خود دور کنید. خونسردز خود را حفظ کنید.

ارديبهشت :

تصمیم دارید کار بزرگی انجام دهید. تردید و نگرانی را از خود دور کنید.همه جوانب را بسنجید تا توفیق یابید.

خرداد :

به شما نیرنگ می زنند و به دنبال بی اعتبار کردن شما هستند. تز دوستان ناباب دوری کنید و با عقل و منطق به کارهای خود بپردازید. اختیاط را از دست ندهید.

تير :

دچار دردسر و گرفتاری شده اید که برای رفع آن باید به مذاکره و گفتگو با دیگران بپردازید. مشورت را فراموش نکنید و از دیگران کمک بگیرید.

مرداد :

به فکر جمع کردن مال هستید و دچار خساست می شوید. به خاطر همین خصوصیت نیز از جانب دیگران طرد می شوید. در رفتار خود تجدید نظر کنید.

شهريور :

کار و تلاش پیگیرانه و توام با خلاقیا شما به ثمر می رسد و در ازای آن پاداش خوبی به شما داده می شود باید به استعدادهای خود بیشتر ایمان بیاورید.

مهر :

مشکلات زیادی را بر دوش خود حمل می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبع کنید.

آبان :

همواره در ناز و نعمت و راحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث تن پروری و سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد.

آذر :

خبرهای خوب و مهمی دریافت می کنید. جشن و شادی و ازدواج در راه دارید. امکان وقوع مشاجره و دعوا نیز هست.

دى :

مراقب باشید چون می خواهند شما را فریب دهند. از دشمنان دوست نما پرهیز کنید. کمی رازدار باشید و اسرار خود را برای همه بازگو نکنید چون ممکن است از آن سواستفاده کنند.

بهمن :

با یک دوست قدیمی ملاقات غیر منتظره ای خواهید داشت و به یاد یک عشق قدیمی می افتید. در کار و حرفه خود نیز پیشرفت می کنید و حقوق و مزایای شما افزایش می یابد.

اسفند :

به زودی در مدتی کوتاه صاحب مال و ثروت فراوانی می شوید. بر تلاش خود بیفزایید.

فال نوستراداموس

فال امروز / فال نوستراداموس دوشنبه 30 فروردين 1400

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi