فال روزانه یکشنبه 22 فروردین 1400

شنبه 21 فروردین 1400 طالع بینی
طالع بینی امروز

فال روزانه

دوست عزیزی که امروز 22 فروردین به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

رویاهای جسورانه‌ای در سر دارید، اما تاکنون فرصتی مهیا نشده تا به این رویاها جامه عمل بپوشانید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصتی پیدا می‌کنید تا یکی از جسورانه‌ترین رویاهای خود را اجرا کنید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و سالی همراه با دستاوردهای جدید را آغاز کنید. بهار امسال را به کار و تلاش اختصاص دهید و لحظه‌ای استراحت نکنید تا به تابستان برسید. در تابستان شرایطی برای تفریح و استراحت پیدا می‌‌کنید.

فال آنلاین حافظ

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه

فروردین

وضعیت مالی خوبی دارید اما فراموش نکنید که دنیا فراز و فرودهای زیادی دارد و از امروز مبلغی را برای روزهای گرفتاری کنار بگذارید. اهل منزل امروز به کمک شما می‌آیند و بار غصه‌های‌تان را به دوش می‌کشند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان به رغم نگرانی‌های زیادی که دارد روزی عاشقانه را برای شما ترتیب داده‌است. امروز زمان مناسبی است تا خودتان را تحویل بگیرید و با خرید چند دست لباس شیک و زیبا، حسابی خوش‌تیپ کنید. اطرافیان را در شادی‌های خود سهیم کنید و به آنها ثابت نمایید که نقش‌ چشمگیری در موفقیت‌های شما دارند.

 

اردیبهشت

امروز توانایی های درونی شما در اوج خود قرار دارند و کنار آمدن با افکار و احساسات دیگران برایتان خیلی راحت تر خواهد بود. نیازی ندارد که در مورد این موضوع با آنها صحبتی کنید، مگر این که فکر کنید لازم است حتما حرف هایتان را در این رابطه بشنوند. این وضعیت می تواند به شما کمک کند تا فراتر از حرف های روزمره رفته و معنایی که ورای ارتباطات و مکالماتتان وجود دارد را درک کنید و بتوانید جواب سوال هایی که در مورد روابط خودتان با دیگران دارید را به دست بیاورید.

 

خرداد

امروز با مشکلی روبرو می‌شوید و از آنجایی که انسان منفی‌بافی هستید، این مشکل را بیش‌ا‌ز‌حد بزرگ جلوه می‌دهید. اما این رویکرد به غیر از شکست برای شما چیزی به دنبال ندارد، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که منفی‌بافی را کنار بگذارید و با رویکردی مثبت به زندگی نگاه کنید و مشکلات را بیش‌از‌حد بزرگ نکنید. یکی از دوستان نزدیک شما امروز نیازمند کمک مالی‌تان است.

تیر

شاید امروز آن طوری که شما انتظار داشته اید نباشد و مجبور باشید کارهای زیادی را به انجام برسانید، اما خودتان را زیاد ناراحت نکنید. از انرژی نهفته در امروز استفاده کنید و کارهایی را که برای مدتی پشت گوش انداخته بوده اید را به انجام برسانید. امروز همچنین فرصت بسیار خوبی برای این می تواند باشد که چند قدم عقب تر بروید و نگاهی بی طرفانه به شرایط حاکم بر زندگی خود داشته باشید و احساسات و رفتارهای خود را مورد برسی قرار دهید. شاید با این کار بتوانید به تأثیری که کارها و صحبت هایتان روی اطرافیانتان داشته اند پی ببرید و اگر در این مدت اشتباهی مرتکب شده اید آن را جبران کنید.

 

مرداد

قرار است کاری را برای پدر، مادر یا بزرگان فامیل انجام دهید، اما امروز فرصت لازم را پیدا نخواهید کرد. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت سری به پدر، مادر یا بزرگان فامیل بزنید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. اهمیت بیشتری به سبک‌زندگی‌تان بدهید و رویکردی جدید به زندگی درپیش بگیرید.

فال کائنات روزانه چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷

شهریور

امروز خنده و شادی از لب‌های شما محو نمی‌شود. فرصت فراغتی برای انجام کارهای خیر و انسان‌دوستانه پیدا می‌کنید. فردی با شما رفتار بدی خواهد داشت، این رفتار را جدی نگیرید و اجازه ندهید رفتار ناشایست این فرد روزتان خراب کند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان چشم از شما بر نخواهد داشت و لحظه‌های عاشقانه‌ای انتظارتان را می‌کشد.

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه

مهر

ذهن آشفته‌ای دارید و نگرانی‌ و اضطراب ذهن‌تان را فلج کرده و قادر به فکرکردن به امور مهم زندگی نیستید، قبل از اینکه این وضعیت جلوی پیشرفت شما را بگیرد و سلامت‌تان را به‌خطر بیاندازد، به هر قیمتی که شده اضطراب و نگرانی را از ذهن و جسم خود دور کنید و دغدغه‌ها را کنار بگذارید. اختلاف‌های میان اعضای خانواده را به صلح و دوستی تبدیل نمایید.

 

آبان

امروز سالم و سرحال از بستر بلند شده‌اید و روز خوبی را در پیش دارید. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید و انتظارات‌شان را برآورده کنید. غصه‌های خود را با کسی درمیان نمی‌گذارید و کسی را محرم راز خود نمی‌دانید، با این روش‌ کاری از پیش نمی‌برید و بهتر است که سنگ‌صبوری پیدا کنید و بار غم‌ها و نگرانی‌ها را زمین بگذارید. احتمال زیادی وجود دارد که گرفتار عشقی ناگهانی و غیرمنتظره شوید

 

آذر

روز حساسی را در پیش دارید و اگر مواظب سلامتی‌تان نباشید، سر از بستر بیماری در می‌آورید. روز خوبی برای معامله و تجارت نیست و به صلاح‌ شما است که هرگونه کار مالی را به آینده موکول کنید. اعضای خانواده از کاه، کوه می‌سازند و امروز مشکلات زیادی برای‌تان درست می‌کنند. مواظب گفتار و رفتار خود باشید و دوستان بیشتری پیدا کنید. دزدی در کمین مال و اموال شماست.

 

دی

امروز ورق بر می‌گردد و اطرافیان به شما ثابت می‌کنند که قدر زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان را می‌دانند. امروز دلخوری میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان از بین می‌رود. فرصتی پیدا می‌کنید تا در کنار دوستان قدیمی لحظه‌های خوشی را تجربه نمایید.

بهمن

امروز احساس می‌کنید که زمان سریع‌تر از همیشه حرکت می‌کند و حریف گذشت زمان نیستید، اجازه ندهید این وضعیت شما را از کارها عقب بیاندازد و سرعت بیشتری به کارها بدهید و همیشه سعی کنید از زمان جلو باشید. توجه بیشتری به اعضای خانواده داشته باشید و به گونه‌ای رفتار نمایید تا اهل منزل روی شما به عنوان فردی که همیشه به فکر آنها است، حساب باز کنند.

اسفند

روز حساسی را در پیش دارید و اگر مواظب‌ نباشید حساب و کتاب خرج و دخل از دست‌تان خارج می‌شود. اعضای خانواده امروز به کمک‌تان می‌آیند. کمک اهل منزل را فراموش نکنید و در اولین فرصت کمکی که به شما شده را جبران نمایید تا اهل منزل با خیال راحت روی کمک شما حساب باز کنند.

 

فال/ فال روزانه شنبه 21 فروردین 1400

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس روزانه دوشنبه 23 فروردين 1400

فال روزانه

فال/ فال روزانه شنبه 21 فروردین 1400

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا