فال امروز/فال کائنات اوشن 9 بهمن 1399

پنج‌شنبه 9 بهمن 1399 طالع بینی
طالع بینی روزانه

فال امروز 9 بهمن 1399

دوست عزیزی که ۹ بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

فال امروز:شما فرد قانون مداری هستید که چارچوب های سختی را برای خود تعریف کرده اید. اگر چه زندگی شما نظم دارد و این خوب است اما برای لذت بردن از آن گاهی باید چارچوب ها را شکست. سعی کنید که امسال آزادانه تر عمل کنید. خودتان را در روابط با دیگران محدود نکنید. هر چه اطراف تان شلوغ تر باشد، انگیزه شما نیز بیشتر خواهد شد. به همان قدر که به منطق اهمیت می دهید، احساسات تان را هم تحویل بگیرید.

با اعتماد به نفس بالا در هر کاری پیروز خواهید شد. در اوایل سال جدید زندگی تان دچار تغییراتی اساسی خواهد شد. شما مدت ها منتظر این فرصت بوده اید پس از آن نهایت استفاده را بکنید. اگر مجرد هستید، در اواسط سال شعله های عشق در شما روشن خواهد شد. فقط یادتان باشد که اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. ماههای مهر و آبان ماه از بهترین و رمانتیک ترین ماههای سالتان خواهند بود.

 

فال امروز

فال امروز

فال کائنات اوشن

فروردین

روح وروانتان خسته شده است به کمی استراحت نیاز دارید تا آرامش تان به شما بازگردد به خودتان استراحت بدهید تا بعدها بتوانید به چیزهای بهتری فکر کنید و در کار وزندگیتان پیروز شوید….

اردیبهشت

فکر و خیال های بیهوده را از سر خود بیرون بیاورید خودتان را وابسته این فکر و خیال های بیهوده نکنید که برایتان هیچ منفعتی ندارد وشما را از حالت عادی خودتان دور میکند….

خرداد

اگر عصبانی هستید و روحیه تان خراب است دست به هیچ کاری نزنید آرامش خود را که به دست آورده اید بعد به زندگی دوباره به چیزهای خوب فکر کنید سعی کنید کمتر آشفته حال باشید…

تیر

رنگ های تیره را از خود دور کنید به سمت رنگ‌های روشن پیش بروید تا روحیه تان عوض شود و شادی نشاط به شما ببخشد و شما را سرحال تر نشان بدهد رنگ های روشن باعث سلامتی انسان میشود…

مرداد

کاری را انجام دهید که به آن علاقمند هستید که باعث می شود روحیه تان و استعدادهای تان رشد کند و شما را به مقام های بالا برساندتمام تلاش خود را بکنید تادر امور مالی ارتقا پیداکنید

شهریور

در بعضی از امورات زندگی باید آرامش خود را حفظ کنید حتی برنامه‌ای برای خود بریزید تا در کارها موفق شوید. حفظ آرامش رمز موفقیت است.واین موفقیت درشما نهفته است

فال امروز

مهر

تا با چشم خود چیزی را ندیده اید زود قضاوت نکنیداول رفتار وگفته های دیگران را درذهن خود نگهدارید و بعد قضاوتشان کنید سعی کنید از اینکارتان دست بکشید تا در زندگی شکست نخورید.

آبان

به زندگیتان امیدوار باشید.خوشی های زندگی در را است ودرشما شادی خوشبختی به وجود می آورد امیدتان بخدا باشد تا به سعادت و خوشبختی بیشتری دست یابید. زندگی خوشی هایش را به شما نشان میدهد.

آذر

نگران افراد دور و برتان باشید راز دلتان را با کسی در میان نگذارید و راز کسی را افشا نکنید اجازه ندهید که دیگران نسبت به شما بی اعتماد شوند برای مدتی از اطرافیانتان دور بمانید

دی

شما تلاش و کوشش تان در زمینه کاری بسیار زیاد است تلاش کوشش تان را با دقت انجام بدهید و سرمایه گذاری کنید نگران پول و ثروت خود نباشید نتیجه تلاش تان بدستان خواهد رسید.

بهمن

در هر کاری که می خواهید انجام بدهید اول تصمیمات خود را درست و به جا بگیرید و بعد تحقیق کنید تا کار شما با موفقیت انجام شود و شما را پشیمان نکند امیدتان بخدا باشد و از او یاری بخواهید.

اسفند

مدتی است از خانه خود بیرون نشده اید سعی کنید اجتماعی باشید تا در اجتماع رشد کنید اگر میخواهید به خوشبختی برسید در زندگی خود تلاش و کوشش کنید وبه خود امیدوار باشید.

[ngd-single-post-view]
برچسب‌ها:
فال نوستراداموس

فال نوستراداموس/فال روزانه جمعه 10 بهمن 1399

طالع بینی روزانه

فال روزانه چهار شنبه 8 بهمن 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi