فال روزانه/فال آی چینگ هفتگی  از 12 شهریور تا 17 شهریور

چهارشنبه 12 شهریور 1399 طالع بینی
فال آۍ ݘینگ هفتگی

فال آی چینگ هفتگی

فروردین
بزودی غم و اندوه از دلتان بیرون خواهد رفت و شما به آرامشی که مدتها دنبالش بودید خواهید رسید و این حس خوب را مدیون فردی در زندگیتان هستید.

 

اردیبهشت
شخصی که مدتها از او خبری نداشتید را خواهید دید و از این امر شادی و خوشحالی فراوانی به دلتان خواهد آمد مراقب باشید تا آتش عشق قدیمی در دلتان شعله ور نشود.

 

خرداد
بزودی وارد مشکلی میشوید که رهایی از آن برایتان به معضلی بزرگ تبديل میشود بهتر است کمی صبور باشید و بدنبال راه حلی کارآمد بگردید.

 

تیر
شما احتیاج به دوستانی باوفا و صادق دارید که همواره پشت شما باشند پس بدنبال چنین افرادی باشید و از توجه آنها نسبت خود استفاده کنيد.

 

مرداد
باید از قضاوت ها ناعادلانه که موجب سرشکستگی و ناراحتی های عمیق دیگران خواهد شد بدور باشید و برای نظر دادن درباره شخصی ابتدا کاملا او را واکاوي کنيد.

 

شهریور
حس ششم شما بسیار قوی است و توانایی این را دارید تا آینده را پیشبینی کنید همین امر موجبات موفقیت شما را فراهم خواهد کرد پس از آن غافل نباشید.

 

فال حافظ آنلاین

 

مهر
شما از توانایی های بسیاری برخوردارید و استعدادهای بسیار زیادی دارید پس در تلاش باشید تا با شناخت آنها خودتان را به اهدافتان برسانيد.

 

آبان
روحیه بسیار خوبی دارید و همواره خوشحال و پر انرژی هستید به واسطه همین رفتارهای مناسب بزودی مورد توجه افراد مهم پرنفوذي قرار خواهید گرفت.

 

آذر
باید سریعا تجدید نظری در اعمال و رفتارهای خود داشته باشید چراکه لجاجت و گستاخی های بسیاری که دارید دیگران را به ستوه آورده و بزودی آنها را از خواهید داد.

 

دی
بزودی ازدواج در پیش دارید و زندگی مشترک را تجربه خواهید کرد باید از هم اکنون کمی واقع بين تر و با گذشت تر باشید زیرا زندگی مشترک با خودخواهی پیش نخواهد رفت.

 

بهمن
نگذارید تا موضوعات جانبی و کم اهمیت شما را به خود مشغول کنند و موجب شوند که از هدف اصلی خود باز بمانید توجه به این امر اکنون برای شما ضروری است.

 

اسفند
اگر دلتان را صاف کنید و با دیگران با غرور و نخوت برخورد نکنید میتوانید بسیار موفق تر باشید پس در تلاش باشید تا نکات مثبت رفتاری خود را افزایش دهید.

تعبیر خواب……….

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه 13 شهریور 1399

فال نوستراداموس

فال روزانه / فال نوستراداموس سه شنبه 11 شهریور 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi