» چهره ها » عکس ۴ همسر علیرضا بیرانوند ستاره تیم ملی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۴

 کد خبر: 160675
 208 بازدید

عکس ۴ همسر علیرضا بیرانوند ستاره تیم ملی

عکس ۴ همسر علیرضا بیرانوند ستاره تیم ملی

علیرضا بیرانوند دروازه بان افسانه ای تیم ملی و مرد شمار یک این تیم سوژه یک شخص عراقی قرار گرفته است و عکسی از وی در پشت صحنه یک تئاتر برایش حاشیه شده است

عکس های علیرضا بیرانوند با ۴ همسرش سوژه رسانه ها شده است. این گلر تیم ملی حاشیه تازه ای توسط یک فوتبالدوست عراقی برایش بوجود آمده است. آن ها این عکس جنجالی را به همسران بیرانوند ربط داده اند.دروازه بان افسانه ای تیم ملی فوتبال ایران تاکنون وارد هیچ حاشیه های نشده است غیر از کری خوانی که برای کریس رونالدو خوانده بود و توانست در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آن را به واقعیت تبدیل کند. در ادامه جزئیات عکس جنجالی بیرانوند را در نیک صالحی ببینید

علیرضا بیرانوند بدون شک از بازیکنان محبوب و بسیار خوب فوتبال ایران در طول چند سال گذشته به حساب می‌آید. دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس به دور از حاشیه‌های زشت خارج از زمین فوتبال همواره از بازیکنانی بوده که اگر حاشیه‌ای هم داشته فوتبالی بوده و هیچ‌وقت اسیر اتفاقات ناهنجار برخی فوتبالیست‌های دیگر نشده است.

اما در اتفاقی جالب و سوژه‌ای جنجالی در خلال برگزاری جام ملت‌های آسیا، یک فوتبال‌ دوست عراقی که تیم ملی ایران را دنبال می‌کند عکسی از علیرضا بیرانوند در اینستاگرامش قرار داده و در متن آن نوشته: «علیرضا بیرانوند در کنار ۴ همسر و همراه مادرش».

این عکس بیرانوند احتمالاً در خلال پشت صحنۀ یک تئاتر یا فیلم بوده و این شخص عراقی آن‌ را به همسران بیرانوند ربط داده است.

منبع:نیک صالحی


برچسب ها : , ,
دسته بندی : چهره ها
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.