عکسی از هم سران نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

پنج‌شنبه 10 اسفند 1396 سینما
عکسی از هم سران نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

عکسی از هم سران نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

نوید محمدزاده و هوتن شکیبا دو بازیگر پرطرفدار این روزهای سینما و تئاتر تصویری جالب از سرهای تراشیده شان در یک نمایش را منتشر کردند.

شباهت جالب نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

اگر بخواهیم از میان هنرمندان سرشناس کشورمان به یکی از پرطرفدارترین های این روزها اشاره کنیم قطعا باید جایی برای نام نوید محمدزاده و هوتن شکیبا باز کنیم. نوید محمدزاده و هوتن شکیبا دو ستاره این روزهای سینما و تئاتر هستند که به تازگی در یک تئاتر مشترک با یکدیگر حضور دارند.

نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

نوید محمدزاده تصویری جالب از شباهت خودش به هوتن شکیبا در این گریم را منتشر کرد و این عکس در اینستاگرام هوتن شکیبا نیز با بازتاب خوبی مواجه شد.

نوید محمدزاده با انتشار این عکس نوشت :هم سران…. و هوتن شکیبا نیز در توضیح این عکس نوشت :تئاتر تازه الیور توئیست ….. کورد رفیق ….

 نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

نوید محمدزاده و هوتن شکیبا با سرهایی تراشیده

گروه تئاتر تازه نوید محمدزاده، هوتن شکیبا، اشکان خیل نژاد، یوسف باپیری، آرمان کوچکی

هوتن شکیبا بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون با صداپیشگی عروسک دیبی در مجموعه کلاه قرمزی در بین مخاطبان تلویزیون شناخته شده بود و با بازی در سریال لیسانسه و شخصیت جالب حبیب به شهرت بیشتری دست یافت و توانست محبوبیت بیشتری از آن خود کند.

 هوتن شکیبا

همچنین بخوانید : تمامی مطلب و حواشی های مربوط به نوید محمدزاده

هوتن شکیبا بازیگر نقش حبیب در سریال لیسانسه ها

حضور هوتن شکیبا این روزها در صحنه تئاتر نیز پررنگ است و مدتی است در نمایش مشترکی با هوتن شکیبا با عنوان الیور توئیست روی صحنه رفته است. از کارهای معروف او می توان به بازی در فیلم های سینمایی طبقه هساث، هلن و مجموعه تلویزیونی لیسانسه ها اشاره کرد. وی همچنین صداپیشگی عروسک دیبی را در مجموعه های کلاه قرمزی 93 و کلاه قرمزی 94 به عهده داشته است.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر فیلم ابد و یک روز

نوید محمدزاده بازیگر که این روزها حسابی در بین مخاطبان سینما شناخته شده است ، دوبار موفق به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده است و بازی موفق او در فیلم سینمایی ابد و یک روز و فیلم بدون تاریخ بدون امضاء برای او موفقیت های زیادی به ارمغان آورد.

نوید محمدزاده

چهره جدید نوید محمدزاده در اکران بدون تاریخ بدون امضا

امیرکاوه آهنین جان، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا، داریوش موفق، نوید محمدزاده و با همراهی بیش از 100 بازیگر و هنرجوی نوجوان از بازیگران نمایش الیور توئیست بودند که تئاتر تازه الیور توئیست با حضور نوید محمدزاده، هوتن شکیبا، اشکان خیل نژاد، یوسف باپیری، آرمان کوچکی روی صحنه رفت.

نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

نوید محمدزاده و هوتن شکیبا بازیگران نمایش الیور توئیست

 

خلاصه و بازیگران فیلم سینمایی آینه بغل

خلاصه و بازیگران فیلم سینمایی آینه بغل

تشییع جنازه سری دیوی در حضور بازیگران مشهور بالیوود

تشییع جنازه سری دیوی در حضور بازیگران مشهور بالیوود

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا