عامل قتل‌های طایفه‌ای در ایرانشهر به هلاکت رسید – حوادث

جمعه 19 خرداد 1396 دسته‌بندی نشده

روزنامه شهروند نوشت: شرور مسلح و عامل قتل‌های طایفه‌ای در ایرانشهر به هلاکت رسید و همدست وی به همراه یک قبضه سلاح کلاش در درگیری با تکاوران پلیس دستگیر شد.

 سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی سیستان‌وبلوچستان گفت: «ماموران انتظامی ایرانشهر در ادامه رسیدگی به پرونده قتل‌های طایفه‌ای سال‌های گذشته در این شهرستان سرنخ‌هایی از محل اختفای قاتل اصلی در یکی از روستاهای منطقه به دست آوردند.

کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی پس از شناسایی محل اختفای این شرور مسلح در یکی از روستاهای شهرستان ایرانشهر این منطقه را محاصره کردند که وی به محض مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس با آنها درگیر شد.

این قاتل فراری در این درگیری مسلحانه به هلاکت رسید و همدست وی نیز به همراه یک قبضه سلاح کلاش، سه تیغه خشاب و مقادیری مهمات مربوطه دستگیر شد.» فرمانده انتظامی سیستان‌وبلوچستان گفت: «این شرور به جرم ٢ قتل مسلحانه، ٢ سرقت مسلحانه خودرو، حمل و نگهداری سلاح، درگیری با ماموران پلیس و تیراندازی به سمت یگان‌های انتظامی تحت تعقیب بوده است.»

سردار رحیمی با اشاره به این‌که در این درگیری یکی از ماموران پلیس آگاهی ایرانشهر به صورت سطحی مجروح شده است، ادامه داد: «نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قانون‌شکنان و هنجارگریزان خللی به امنیت پایدار جامعه وارد کنند.»

منبع : برترینها

پسر جوان با اصابت چاقو در چشمش جان باخت - حوادث

جدیدترین مدلهای میکاپ فانتزی 2017 - جامعه

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا