طراحی ناخن/20 طراحی شگفت انگیز هنر ناخن که قلب شما را می دزدد

شنبه 28 مرداد 1402 آرایش پوست ومو
طراحی ناخن

 طراحی های شگفت انگیز هنر ناخن

چه در خانه حوصله تان سر رفته باشد و چه به تازگی مانیکور انجام داده اید، همیشه ایده خوبی است که ناخن های زیبایی روی آن داشته باشید. چه طرح‌های ساده‌ای برای طراحی ناخن که می‌توان در خانه انجام داد یا طراحی‌های زیبا به سبک سالن‌ها است.، همیشه چیز جدیدی وجود دارد که زیبایی به دستان شما می‌افزاید. روزها که می گذرد، با طرح های مختلف با نقش های پیچیده و زیبا مواجه می شویم که ما را همیشه از زیبایی خود شگفت زده می کند.

از طرح‌های زیبا و شیک برای استفاده روزمره گرفته تا طرح‌های شیک و شیک برای مناسبت‌های خاص، تنوع زیادی در سراسر جهان وجود دارد. در اینجا تعدادی از شگفت‌انگیزترین طراحی‌های هنری ناخن وجود دارد که می‌توان آن‌ها را در خانه به‌عنوان کارهای خودتان انجام داد یا با کمک آرایشگران در سالن‌هایی که همیشه دوست دارید به نمایش بگذارید.

 

1. طراحی ناخن هنر کهکشان

این هنر ناخن زیبا با چند مرحله ساده شبیه یک آسمان شب جادویی و پر ستاره است که می توان آن را به راحتی در خانه انجام داد و هرگز شگفت زده نمی شود. با یک کت مشکی نازک و مقداری رنگ مینای ناخن با زرق و برق مخلوط آبی و بنفش به عنوان لایه‌های چند لایه اضافه شده در بالا، این سبک زیبا را روی همه ناخن‌ها یا یک ناخن خواهید داشت و بقیه ناخن‌ها را با رنگ مشکی ناخن خواهید داشت.

 

طراحی

طراحی

 

2. طراحی ناخن راه

ناخن با هر طولی باشد. راه راه ها هرگز در ایجاد جلوه مینیمالیستی که یک روند همیشه سبز در همه زمان ها است شکست نمی خورند. برای ایجاد این ظاهر خاص، یک کت ضخیم از رنگ ناخن تیره مانند مشکی، سایه های تیره آبی، سبز یا خاکستری را بمالید و سپس یک قلم مو با موهای نازک بردارید تا راه راه هایی با رنگ متضاد مانند طلایی، سفید، قرمز اضافه کنید. می خواهید یک اثر عالی ایجاد کنید. نه لزوما رنگ های تیره به عنوان پایه، شما می توانید با هر رنگی با توجه به لباس خود آزمایش کنید و رنگ راه راه را انتخاب کنید.

 

طراحی نان

طراحی ناخن

 

3. طراحی ناخن ترازو پری دریایی

کسانی که عاشق سواحل هستند و وسواس زیادی به داستان های فانتزی آبی دارند، این طرح را دوست خواهند داشت و برای آنها ضروری است. ابتدا از یک رنگ پایه ساده مانند سایه های آبی، سفید یا سیاه استفاده کنید. شما می توانید به سادگی از هر پارچه توری یا حتی لوفای حمام خود استفاده کنید

تا با استفاده از رنگ های براق ناخن طرح الگوی فلس دار را به دست آورید. می‌توانید از یک رنگ استفاده کنید یا با استفاده از رنگ‌های ناخن روی یک اسفنج و سپس کشیدن آن روی پارچه، از بافت‌های مختلف استفاده کنید. با این مراحل ساده، می توانید به راحتی و بدون دردسر، ظاهر پری دریایی کاملی داشته باشید.

 

4. طراحی پاستیل لاو نیل دیزاین

برای کسانی که عاشق پاستیل هستند، این ظاهر برای تمام فصول مناسب است. اعم از نارنجی، قرمز، آبی، سبز، خاکستری، مشکی یا هر رنگی در پالت رنگی، پاستیل‌ها هرگز از ارائه آن ظاهر شیک و باکلاس برای هماهنگی با همه لباس‌ها کوتاهی نمی‌کنند. همچنین می‌توانید با استفاده از گل میخ‌ها یا طرح‌های کوچک مانند راه راه، نوار، تکه‌های طلایی، الگوهای ریز به آن کمی تغییر دهید.

همچنین، یک نکته برای کسانی که نمی‌توانند به سادگی رنگ خاصی را انتخاب کنند، در اینجا یک ترفند ساده وجود دارد – به آن بسنده نکنید. می‌توانید ظاهر شگفت‌انگیز رنگین کمانی را با رنگ‌های مختلف یا همان رنگ با سایه‌های مختلف روی هر ناخن دست امتحان کنید، به‌گونه‌ای که شما را وادار به دیدن آن کند.

 

 

5. طراحی ناخن رنگ آمیزی با جوهر

این ظاهر خیره کننده و در عین حال ساده را می توان در خانه با استفاده از مفهوم آغشته به جوهر ایجاد کرد یا از کمک های حرفه ای نیز استفاده کرد. برای به دست آوردن این ظاهر، از رنگ پایه ناخن استفاده کنید و سپس با استفاده از تکنیک برس خشک، از یک ابر روشن تر یا تیره تر استفاده کنید. این نه تنها ظاهری جسورانه به شما می دهد، بلکه در عین حال مینیمال به نظر می رسد.

 

6. طراحی ناخن میخ

برای کسانی که عاشق مرواریدهای ریز هستند، عینک ها و میخ های برش زیبا که ظاهری مد جسورانه و قوی ارائه می دهند، باید امتحان کنند. این طرح زیبایی خاصی به ظاهر شما می بخشد.

 

7. طراحی ناخن Ombre

 

کسانی که عاشق مد مد روز Ombre هستند، از رنگ مو گرفته تا لباس های خیره کننده، چرا همین کار را در مورد هنر ناخن خود امتحان نکنید؟ بهترین بخش در مورد آن این است که می توانید با آن هر چقدر که می خواهید بازیگوش شوید، چه رنگ های ناخن مات تا براق تا شیشه ای.

 

طراحی نان

طراحی ناخن

8. طراحی ناخن آشفته خطوط

نگران نباشید اگر برای اولین بار با ناخن کار می کنید و به هم ریختن آن مقدس هستید. طراحی ناخن مناسب برای شما، طراحی ناخن با خطوط نامرتب است. با این کار می‌توانید خطوط و رنگ‌های مختلف را در سایه‌ها و قسمت‌ها آزمایش کنید و اصلاً از بهم ریختن آن نترسید.

 

9. طراحی ناخن هنر هندسی

با این طرح هندسی پیچیده بر روی ناخن های خود اظهار نظر کنید تا ظاهری خیره کننده داشته باشید. اشکال مختلف، خطوط پررنگ را امتحان کنید تا الگوهای زیبا بسازید

 

طراحی نان

طراحی ناخن

10. طراحی ناخن مربعی

کسانی که دوست دارند نسخه ساده تری از هنر هندسی داشته باشند، همیشه می توانند به سراغ مربع ها بروند. با کمک چند نوار و رنگ های مختلف، این طرح برای همه آسان است.

 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

 

11. طراحی بلوک رنگی

چه کسی مانیکور فرانسوی کلاسیک را دوست ندارد! اضافه کردن بلوک‌های رنگی به اشکال مختلف به نوک ناخن‌ها به سادگی کمی به سبک کلاسیک می‌افزاید. این همیشه یک ایده شگفت انگیز است زیرا در عین حال به ظاهر شما زیبایی می بخشد.

 

12. طراحی ناخن مانی دو نفره

یکی دیگر از تغییرات مانیکور فرانسوی کلاسیک اضافه کردن یک خط دیگر است. این کار تا حدودی به طراحی شما می‌افزاید و در افرادی که ناخن‌های بلند دارند زیبا به نظر می‌رسد.

 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

13. طرح های مینیمالیستی

برای طراحی مینیمالیستی دیگری برای مانیکور که می‌توانید در محل کار استفاده کنید، می‌توانید از پوششی از رنگ پایه ناخن با یک طرح کلی در اطراف لبه ناخن‌هایتان استفاده کنید. برای اضافه کردن ظاهری شیک و کلاسیک، همیشه می توانید یک پایه مات با خطی براق انتخاب کنید.

 

مینیمالیستی

14. طراحی ناخن نیمه

یک طرح بسیار ساده اما به طرز خیره کننده ای زیبا برای همه، به خصوص مبتدیان، طرح نیمه و نیمه است. با کمک مقداری نوار چسب و دو رنگ مختلف رنگ ناخن، می توانید این ظاهر زیبا را به دست آورید. به جای اینکه فقط با تقسیم ساده در بین بروید، می توانید به جای آن از تقسیم مورب استفاده کنید و آن را جذاب تر کنید.

 

15. طراحی ناخن Chevrons Nail Art Design

اگر می خواهید یک نقاشی و طراحی ناخن شیک و ظریفی داشته باشید که از روی تخته خارج نشود و همچنان بتواند خلاقیت را به شما اضافه کند، شورون ها می توانند گزینه ای برای شما باشند. می‌توانید از رنگ‌های متضاد استفاده کنید یا فقط با یک رنگ پایه تسکین‌دهنده ناخن، نوارهای لبه‌دار را شفاف کنید.

 

16. طراحی ناخن زیگ زاگ

برای اینکه ظاهری پیچیده‌تر به شورون‌ها بدهید، همیشه می‌توانید زیگ زاگ‌ها را با طرح‌های پیچیده با رنگ‌ها یا طرح‌های متعدد بین خطوط پر کنید یا با رنگ‌های ساده یا حتی شفاف ترک کنید.

 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

17. طراحی ناخن هولوگرافیک

کسانی که شیفته عصر دیسکو و هولوگراف هستند، دوست دارند این ظاهر را همیشه در آن ظاهر مهمانی تکان دهد. این اثر را می توان با استفاده از یک لایه نازک از رنگدانه شفاف هولوگرافیک بر روی هر رنگ ناخن اضافه کرد و همه چیز آماده است.

 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

18.  طراحی ناخن با رنگ های قطره ای

مانند ظاهر نامرتب اما شیک، که فریاد می‌زند شیک و باکلاس باشد؟ سپس طراحی رنگ های چکه ای انتخاب عالی شماست، همچنین برای مواقعی که نمی توانید روی یک رنگ تصمیم بگیرید، انتخابی عالی است.

 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

19. طراحی ناخن با موضوع پولکا دات

عشق ابدی خود را به نقطه پولکا با یکی از ساده ترین طرح های رنگ ناخن که می توانید با کمک چیزی به سادگی خلال دندان ایجاد کنید، در آغوش بگیرید. این می تواند نقطه های ساده ای باشد که به طور تصادفی با فاصله ها قرار گرفته اند، به طور نزدیک به سمت پایه یا حتی نوک ناخن های شما جمع شده اند یا فقط الگوهای گل های ریز با استفاده از نقاط ساده.

 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

20. طراحی انتزاعی ناخن

هنوز نمی توانید در مورد هر طرح خاصی تصمیم بگیرید یا فقط به اندازه کافی هنری هستید که به یکی بچسبید؟ همیشه می توانید به سراغ طرح های انتزاعی بروید که نیازی به استفاده از یک طرح واحد ندارند، بلکه می توانند ترکیبی از دو یا چند طرح نیز باشند. هنر ناخن می تواند راهی عالی برای در آغوش گرفتن جنبه خلاقانه شما باشد و از کاوش در طرح ها، الگوها و رنگ های مختلف لذت ببرید.

 

طراحی ناخن

طراحی ناخن

10 ترفند آرایش برای مبتدی ها

10 ترفند آرایش برای مبتدی ها

25 مدل مو زنانه

25 مدل مو زنانه برای پیشانی های کوتاه

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا