مهدی طارمی به تیم فوتبال پورتو پرتغال پیوست

سه‌شنبه 11 شهریور 1399 ورزشی
مهدی طارمی بهترین بازیکن سوپرکاپ پرتغال

طارمی به تیم پورتو پیوست!

 مهدی طارمی مهاجم  وبازیکن تیم ملی فوتبال ایران خوشترین خبر فوتبال ایران در چندین ماه اخیر را رقم زد و با امضای قراردادی ۴ ساله به تیم پورتو پرتغال  پیوست تا در فصل آتی  لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

مهدی طارمی بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس ازیک سال بازی در تیم ریوآوه پرتغال به تیم قهرمان این کشور پیوست.

مهدی طارمی در ۳۰ مسابقه ای که فصل گذشته برای تیم ریو آوه انجام داد توانست ۱۸ گل به ثمر برساند وتوانست آقای گل لیگ برتر پرتغال شود.

طارمی که در فصل قبل با درخشش کم نظیر در ریو اوه تنها به خاطر تعداد بازی بیشتر آقای گل شد، بعد از حضور چند روزه در ایران به پرتغال رفت و در نهایت قرارداد خود را با تیم پورتو امضا کرد.

این تیم پرتغالی که آخرین بار با مورینیو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد، فصل آتی نیز در این رقابت ها حاضر است و آقای گل سابق فوتبال ایران حالا فرصت درخشش در بالاترین سطح باشگاهی فوتبال اروپا را خواهد داشت.

خبر پیوستن طارمی به پورتو به صورت غیررسمی از سوی برخی منابع پرتغالی منتشر شده و به احتمال فراوان تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

 

مهدی طارمی

مهدی طارمی

او با انتشار چند عکس در اینستا گرامش نوشت:

خوشخالم که برای دومین سال پیاپی در لیگ پرتغال بازی میکنم.این بار در تیمی که سالیان سال همیشه از دیدن بازیهایش لذت میبردم وتیم مورد علاقه من در لیگ پربغال هست.امروز برای فردای روشن تر به سربازان پورتو ملحق شدم.

افتهار این رو دارم که به عنوان اولین بازیکن ایرانی در این باشگاه حضور داشته باشم .جا داره از تیم قبلی خودم ریو آوه وبازیکنان ودرست اندر کارانش تشکر کنم ما سال موفقی را در کنار هم به پایان رسوندیم

لیونل مسی

لیونل مسی به منچستر سیتی پیوست با توافق ۷۰۰ میلیون یورویی

لیونل مسی

امکان جدایی لیونل مسی از بارسلونا به صورت رایگان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا