صحبت های عجیب علی علیپور مهاجم پرسپولیس

چهارشنبه 21 آذر 1397 ورزشی
علی علیپور

علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس می گوید در دوران کودکی کم و بیش استقلالی بوده است.
  علی علیپور مهاجم قرمزها می گوید یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و جایی نمی رود. او در این باره می گوید:«من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم. تا وقتی که من را بخواهند دوست دارم در پرسپولیس بمانم. آخر حرفم را گفتم دیگر. من همه جوره اوکی هستم. تا وقتی که پرسپولیس بخواهد با جان و دل در خدمت این باشگاه هستم و بازی می کنم.»اعتراف علی علیپور
اعتراف علی علیپور
او یک موضوع جالب تعریف می کند و می گوید:«من یک دفتر خاطرات در بچگی ام داشتم که روی آن سه هدف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدتم را نوشته بودم. هدف کوتاه مدتم بازی در نساجی بود، میان مدتم پرسپولیس و بلند مدتم رئال مادرید. البته خودم هم به شکل طنز به آن نگاه می کردم. به قول معروف برای فوتبالم هدفگذاری کرده بودم.»
علیپور درباره تیم ملی هم توضیح داد:«اگر بتوانم جزو نفرات نهایی باشم با جان و دل می جنگم و اگرنه برای تیم ملی کشورم دعا می کنم.»
او در پاسخ به این سوال که استقلالی بودی یا نه؟ با خنده گفت:«من در دوران بچگی ام کم و بیش استقلالی بودم ولی از وقتی آمدم پرسپولیس تمام فکر و ذکرم این تیم بوده. البته بگویم در مرز استقلال و پرسپولیس بودم و خیلی خوشحالم که پرسپولیس را انتخاب کردم.»
منبع:نمناک
 تیتر روزنامه های ورزشی چهارشنبه بیست و یکم آذرماه ۱۳۹۷

 تیتر روزنامه های ورزشی چهارشنبه بیست و یکم آذرماه ۱۳۹۷

در برنامه نود(دوشنبه  ۱۹ آذر ۹۷) چه گذشت

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi