سوتی جدید جو بایدن / آیا رازی در سوتی های جو بایدن وجود دارد؟

پنج‌شنبه 11 دی 1399 گوناگون
سوتی های جو بایدن

آیا جو بایدن  با زوال عقل مواجه است ؟

یکی از معروفترین روانپزشکان  نروژی اعلام کرده با تحلیل و بررسی در  رفتار و گفتار علنی ریئس جمهور جدید آمریکا جو بایدن نشانه های بارزی از ضعف های شناختی و افول سلامت روانی در او مشاهده کرده است که ممکن است علامت ابتلای او به بیماری زوال عقل باشند.

این روانپزشک نروژی می‌گوید، در بدترین حالت این ریسک وجود دارد که جو بایدن هفتادو هفت ساله، رئیس جمهور آینده  آمریکا  به حدی دچار زوال عقل شود که نتواند حتی جملات را به شکلی معنادار و یا به صورت کامل ادا کند و یا حتی نتواند فعالیت‌های مربوط به زندگی روزمره خود را انجام دهد.

آیا رازی در سوتی های جو بایدن وجود دارد؟

سوتی های جو بایدن

سوتی جدید جو بایدن

آیا سوتی های جو بایدن به دلیل زوال عقل است ؟

حال انکه این سوتی های جو بایدن اشتباهات کلامی است یا  راز دیگری پشت پرده نهفته است مشخص نیست .

در پی صحبت های جو بایدن در  کنفرانس مطبوعاتی روز سه‌شنبه گذشته در  ایالت دلاور ویلمینگتون درباره بحران کرونا  وی مجدد کلماتی به کار برد که بار دیگر موجی از انتقادات و گمانه زنی های را به راه انداخت .

وی در این کنفرانس ابراز امیدواری کرد، زمانی که واکسنی برای کووید-۱۹ در دسترس قرار گرفت، دونالد ترامپ از همه آمریکایی‌ها بخواهد آن را تزریق کنند.

و در ادامه صحبت ها جو بایدن پس از آنکه به صورت شفاهی و اشتباهی “کامالا هریس” را به سمت رئیس جمهوری منتخب آمریکا ارتقای رتبه داد، بار دیگر موجی از گمانه‌زنی‌ها را به راه انداخت.

حتی در زمانی که کمپین‌های انتخاباتی آمریکا در جریان بودند، منتقدان جو بایدن بارها به این نکته اشاره می‌کردند که فرمانده کل قوای واقعی در دولت او کامالا هریس، معاون رئیس جمهوری منتخب خواهد بود. اکنون گاف‌های کلامی جو بایدن، تنها اطمینان به این شایعات را افزایش می‌دهد.

سوتی های جو بایدن

سوتی  جدید جو بایدن

سوتی های جنجالی رئیس جمهور آینده آمریکا

او در ادامه صحبت‌هایش در کنفرانس به واکسن زدن خودش و کامالا هریس اشاره کرد  و در ادامه صحبت هایش حرفی زد  که مورد توجه شدید ناظران قرار گرفت. بایدن گفت “من این کار را برای ایجاد اعتماد عمومی به واکسن کرونا  انجام  می دهم و هریس، رئیس جمهوری منتخب امروز به همین دلیل واکسن می‌زند.” او بعد از بیان این صحبت‌ها، حرفهایش را تصحیح نکرد.

دارالفنون نخستین دانشگاه در تاریخ مدرن ایران

بایدن در ماه اکتبر در زمان معرفی خودش به گروهی از طرفدارانش در آتلانتا هم گفته بود “همسر جیل بایدن و معاون کامالا” و اندکی پس از آن حرف جالب‌تری بیان کرد: همه شما فکر می‌کنید من شوخی می‌کنم، اما این طور نیست.

جو بایدن با سوتی های پی در پی به شایعات دامن می زند

در پی سوتی های مدام جو بایدن در مصاحبات و کنفرانسها  در خصوص اعلام کردن  کامالا هریس به عنوان رئیس جمهور آینده آمریکا و فرمانده کل قوای واقعی در کلام های اوموجی در فضای مجازی در میان طرفداران دونالد ترامپ ایجاد شد.

آیا این رازی وجود دارد که به   خاطر زوال عقل  جو بایدن رو می شود یا نه هنوز یک سوال باقی مانده که به شایعات دامن می زند .

نظر کاربران در خصوص سوتی های جو بایدن

یکی از کاربران در پیامی نوشت: جو بایدن  دوباره نظر شخصی خودش را در جمع بیان کرد که کامالا هریس، رئیس جمهوری منتخب است  و این اولین بار نیست .

 کاربر دیگری نوشت “زوال عقل هرگز نمی‌گذارد رازی پنهان بماند.”

کاربر دیگری گفت “برنامه همین بود!”

یکی دیگر از کاربران توییتر هم نوشت: این اولین بار نیست که او اینطور لغزش زبانی دارد.

 

 

 

 

 

تلاش اسرائیل تا آمریکا را به جنگ نظامی با ایران بکشاند

قطع واتساب

قطع واتساب از اول ژانویه سال 2021

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا