سنگ بزرگ مقابل طارمی و پرسپولیس

چهارشنبه 28 آذر 1397 ورزشی
مهدی طارمی بهترین بازیکن سوپرکاپ پرتغال

اگر مهدی طارمی حاضر به کاهش حقوقش باشد، پرسپولیس نزدیک ترین تیم به اوست

پرسپولیسی ها از فروش طارمی سود زیادی کردند؛ 535 هزار دلار نقدی گرفتند و 100 هزار دلار هم طارمی به باشگاه پرداخت کرد. ضمن اینکه 221 هزار دلار پاداش فیفا از حضور طارمی در جام جهانی هم سهم پرسپولیس شد. پرسپولیس تنها برنده این انتقال این نبود، آقای گل دو دوره لیگ برای یک سال و نیم، 2 میلیون و 400 هزار دلاری از الغرافه دریافت می کند تا به یکی از پردرآمدترین بازیکنان ایرانی تبدیل شود. او 900 هزار دلار برای چند ماه نخست و یک و نیم میلیون دلار برای سال دوم گرفته است.

اگر طارمی بخواهد برای حضور در یک باشگاه اروپایی از الغرافه جدا شود، باید تمام دریافتی‌هایش را به این باشگاه برگرداند. اگر طارمی قصد ترک قطر و حضور در یک باشگاه ایرانی را داشته باشد، نصف قرارداد امسال را از  دست می دهد. طارمی برای نیم فصل دوم، می‌تواند 750 هزار دلار معادل 7 و نیم میلیارد تومان از الغرافه پول بگیرد. رقمی که شاید هیچ باشگاه ایرانی، نتواند به او پرداخت کند.

این تفاوت زیاد، طارمی را حداقل برای یک نیم فصل دیگر در قطر ماندگار خواهد کرد؟ اگر طارمی حاضر شود رقم قراردادش را برای بازگشت به ایران، تا حد قابل توجهی کاهش پیدا کند، شانس پوشیدن دوباره پیراهن پرسپولیس را خواهد داشت.

 

مادر مرحوم احمدرضا شاکر : روزگار مهدی قائدی را سیاه می کنم

ژوزه مورینیو

اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا