سریال های ماه رمضان / معرفی دو سریال تلویزیون در ماه رمضان در سال 1400

شنبه 14 فروردین 1400 سینما
سریال های ماه رمضان

سریال های ماه رمضان

معرفی سریال های ماه رمضانی تلویزیون در سال 1400 خواهیم پرداخت.

صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران همچون سال های گذشته،  به مناسبت ماه رمضان سال 1400 تدارک ساخت چند سریال مناسبتی ویژه این ماه را آغاز کرده است که در ادامه به معرفی این سریال ها می پردازیم.

تابه الان دو سریال به عنوان سریال ماه رمضانی تلویزیون در سال 1400 اعلام شده است

 

سریال دعوت نحس یا (احضار)شبکه یک

 

« احضار» به کارگردانی علیرضا افخمى و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید برای ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ در« مرکز سیمافیلم» تهیه و تولید می شود.

علیرضا افخمى پيشتر مجموعه هاى تلویزیونى پرمخاطب تب سرد، او یک فرشته بود، پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت را در پرونده کارى خود به ثبت رسانده است.

سریال دعوت نحس در ژانر ماورایی ساخته میشود و بخشی از تصویربرداری این سریال در جنگل های شمال و بخشی در تهران انجام میشود.

سریال دعوت نحس یا ( احضار)

سریال دعوت نحس یا ( احضار)

بازیگران سریال دعوت نحس یا ( احضار)

 آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی بازی دارند و به گروه بازیگران افسانه چهره آزاد، على دهکردى، خیام وقار کاشانى، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایى نیز اضافه شدند.

خلاصه سریال

در خلاصه داستان مجموعه آمده است:مائده و زهره دختر عمه و دختر دایی یکدیگر هستند. آنها همراه با دو تن از دوستان خود، سوسن و شکیبا، برای یک سفر تفریحی عازم شمال شده اند. گرچه هر چهار نفر ظاهرا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند اما یکی از آن ها نسبت به مائده حسادت مى ورزد و دل خوشی از او ندارد. این سفر بهانه ای مى شود تا کینه ورزی های او برملا گردد. با پیوستن محسن- خواستگار قبلى مائده- به این جمع حوادثی رقم مى خورد که زندگی و سرنوشت مائده و زهره را دگرگون مى نماید.

سریال دعوت نحس یا ( احضار)

سریال دعوت نحس یا ( احضار)

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سریال رعد و برق در شبکه پنج

سریال رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی سریال جدید دیگری است که برای پخش در ایام ماه رمضان 1400 در حال ساخت است.

این سریال  یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون است که در 25 قسمت برای پخش در شب های ماه رمضان در حال ساخت است.

سریال رعد و برق

سریال رعد و برق

بازیگران سریال رعد وبرق

شهرام قائدی، حسن اسدی، محمد فیلی، مهدی زمین پرداز، مختارسائقی، سام کبود وند، محمد مختاری، مرتضی کاظمی، ابراهیم امیرخانی، مزدک رستمی، ویدا موسوی، سپیده موسوی، مهدیه فراهانی، نگار مسلط و… بازیگران سریال رعد و برق را تشکیل میدهند.

 

حمید صفت

واکنش رضا صادقی به حکم حمید صفت خواننده رپ

سریال مردم معمولی/رونمایی از سریال جدید رامبد جوان

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi