زمان پخش فصل جدید«فوق لیسانسه‌ها»

شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۸ سینما
سریال فوق لیسانسه‌ها

سریال فوق لیسانسه‌ها

مجموعه تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» از روز شنبه ۱۸ آبان ماه به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

فصل سوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» با نام «فوق لیسانسه‌ها» بناست با پایان مجموعه «گیله‌وا»روی آنتن شبکه سه سیما  می رود.

 

به گزارش سینمایی ایران: رضا جودی تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،در خصوص روند تولید سریال «فوق لیسانسه ها» گفت:سریال فوق لیسانسه‌ها از شنبه ۱۸ آبان روی آنتن شبکه سه می‌رود.

وی ادامه داد:قرار است ۳۰ قسمت از سریال پخش شود و ۲۰ قسمت دیگر این سریال قبل از ماه مبارک رمضان ۹۹ روی آنتن خواهد رفت.

 

گفتنی است سریال «لیسانسه‌ها» به تهیه‌کنندگی رضا جودی و کارگردانی سروش صحت در دو فصل به تولید رسید و از شبکه سه سیما پخش شد. فصل سوم آن با نام «فوق لیسانسه‌ها» روی آنتن می‌رود.

زمان و ساعت پخش فوق لیسانسه ها

بازیگران سریال فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا،بیژن بنفشه خواه، امیرحسین رستمی، عزت الله مهرآوران، امیر کاظمی،  کاظم سیاحی، سیاوش چراغی پور، متین ستوده، افشین سنگ‌چاپ، فرخنده فرمانی‌زاده، پریسا مقتدی، مریم سرمدی، حسن نوری، مهدی ربیعی، نیلوفر هوشمند، آیدا نامجو، عرفان‌برزین و رویا میرعلمی، سام‌نوری، علی آش مند، ایمان خیراندیش، شیما جهانگیری، شیمابخشنده، محمدمهدی علامه زاده و… اشاره کرد.

 

سریال فوق لیسانسه‌ها

پس از موفقیتی که فصل اول این مجموعه به دست آورد، تهیه کنندگان سریال خیلی زود به فکر ساخت سری دوم «لیسانسه‌ها» افتادند و در همان روز‌های نخستین بعد از پخش فصل اول، ساخت لیسانسه‌ها ۲ آغاز شد و نهایتا کمتر از ۱ سال بعد، در آذر ماه ۹۶، «لیسانسه‌ها ۲» در قالب ۴۰ قسمت منتشر شد.

 

سروش صحت به خوبی توانست از محبوبیت فصل اول سریال استفاده کند و کمی طنز سیاسی را چاشنی سریال قرار داد و به شدت با واکنش مثبت از سوی مخاطبین مواجه شد.

 

ساخت فصل سوم نیز در اواخر اسفند ماه ۹۷ کلید خورد و از هفته آینده روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

از جمله تغییراتی که در این فصل صورت گرفته، خروج بهنام تشکر در نقش پلیس در این سریال است که جای خود را به بازیگر دیگری داده است.

فیلم شنای پروانه با بازیگران جدید

فیلم شنای پروانه در حال فیلمبرداری

مسابقه جدید شبکه نسیم

دو بازیگر و دو مسابقه جدید شبکه نسیم

آخرین دیدگاه‌ها

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا